سیمای متحول شده هنرپیشه ایرانی ! + عکس

فیلمبرداری مجموعه "خانواده دکتر ماهان" به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم و کارگردانی راما قویدل و علی محمد قاسمی به پایان رسید.

  1. ۲ ماه،۳ هفته قبل
گریم متفاوت امین زندگانی در یک سریال +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی "خانواده دکتر ماهان" به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم و کارگردانی "راما قویدل" و علی محمد قاسمی به پایان رسید.

بهروز خوش رزم تهیه کننده این مجموعه ضمن اعلام خبر پایان تصویربرداری اظهار داشت: به زودی تدوین این خانواده دکتر ماهان توسط حسین غضنفری آغاز می شود و تلاش می کنیم تدوین، آهنگسازی و صداگذاری این مجموعه نیز تا پایان سال به اتمام برسد.

آخرین لوکیشن این مجموعه منطقه شیرگاه در استان مازندران و جنگل های لفور بوده است. موضوع "خانواده دکتر ماهان" حفاظت از محیط زیست، حمایت از حقوق حیوانات و حضور نوجوانان در زندگی و جامعه است.

فاز اول این مجموعه در تهران با کارگردانی راما قویدل انجام شد و فاز دوم این پروژه در استان مازندران ضمن حفظ پیوستگی لازم با بخش اول به کارگردانی علی محمد قاسمی انجام شد.

"خانواده دکتر ماهان" نوشته نسیم خُراشادی زاده است و امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران مجموعه تلویزیونی "خانواده دکتر ماهان" هستند که در تهران جلوی دوربین رفتند.

علاوه بر این بازیگران که برخی از آنان این روز ها در استان مازندران حضور دارند، بازیگرانی همچون داوود فتحعلی بیگی، خاطره حاتمی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امن زاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاه کرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی، امیر حامد، حدیث نیک رو، فراز محمدی تبار، محمدحسن حسینیان، کیوان محمدی نژاد، کمیل علیپور، میلاد عرب عامری و سعید ترکمان جلوی دوربین رفته اند.

"خانواده دکتر ماهان" داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش برای تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است.

از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

همرسانی نوشتار: