تصویر لو رفته بانوی هنرپیشه خارجی در کنار ستاره های ایرانی در خارج از کشور + عکس

اطلاعات و عکس هایی تازه از فیلم «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی که در بخش مسابقه جشنواره فجر امسال حضور دارد، منتشر شد.

  1. یکشنبه ۲۳ دی ۹۷ ساعت ۲۰:۵۵ (۷ ماه قبل)
بهرام رادان و پژمان جمشیدی در کنارِ بازیگر زن خارجی+عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

«ایده اصلی» که توسط هیئت انتخاب جشنواره سی و هفتم شایسته حضور در بخش مسابقه دانسته شد، دومین تجربه کارگردانی آزیتا موگویی پس از «تراژدی» است.

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر، بازیگران اصلی این فیلم هستند. مانوس گاوراس، آندره آ ماچالکیدو، ایرینا مانژوسوا و واروارا لارمو از کشورهای قبرس و یونان، بازیگران خارجی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند. مهندس سعید پارسا چندسالی است از همسرش (رویا عضدی) جدا شده و رئیس یکی از شرکت های حاضر در مناقصه است. رسیدن به موفقیت برای آدم های این قصه منجر به پیچیدگی هایی در روایت آن می شود.»

«ایده اصلی»، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن (سانس سوم) در سینمای اهالی رسانه برای خبرنگاران، منتقدان و نویسندگان سینمایی به نمایش در خواهد آمد.

همرسانی نوشتار: