هولناک ترین صحنه ها از غذا دادن مردم به حیوانات وحشی + فیلم 16+

آیا تاکنون از خودتان پرسیده‌اید که چرا غذا دادن به حیوانات در باغ‌وحش‌ها و باغ‌های پرندگان ممنوع است؟ تابلوهای هشداردهنده «به حیوانات غذا ندهید» از کجا آمد‌ه‌اند و چرا؟ اصلاً چه عیبی دارد که ما غذای خودمان را به حیوانات در باغ‌وحش‌ها بدهیم؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، با ما همراه باشید.

  1. ۱ سال قبل
لینک های دانلود: mp4 (۲۳٫۳ MB) webm (۷٫۹ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) در تابلوی مفهومی ذیل که توسط همیار و ایده‌پرداز باغ‌وحش تهران طراحی شده، شما فیل بیماری را مشاهده می‌کنید که پس از دریافت غذا از انسان‌ها بیمار و رنجور شده است. این تصویر روشن و گویا، نشان می‌دهد که خوراکی‌های ما انسان‌ها می‌تواند برای حیوانات ضرر داشته باشد. 

علائم هشداردهنده‌ای از این دست را می‌توانید به راحتی در باغ‌وحش‌ها، پارک‌های مفهومی حیوانات، آکواریوم‌ها، پارک‌های ملی، پارک‌های معمولی، فضاهای عمومی و حتی جاهای دیگری که انسان‌ها در آن‌ها به نوعی در تماس با حیوانات وحشی قرار می‌گیرند، مشاهده کنید. 

در برخی موارد حتی هشدارها از این مرز هم فراتر رفته و جریمه‌هایی را برای افراد خاطی در نظر می‌گیرند. بعنوان مثال در ایالات‌متحده جریمه غذا دادن به حیوانات وحشی گاهی ۱۰۰ دلار آمریکا است و حتی از عموم مردم خواسته شده تا افراد خاطی را سریعاً به نگهبانان باغ‌وحش‌ها و پارک‌ها معرفی کنند. در برخی از ایالت‌های این کشور، جریمه‌ها حتی از این مرز هم فراتر می‌روند و بسته به موضوع ابعاد گسترده‌تری پیدا می‌کنند.