تقویت مژه با دو سرم خانگی

در ادامه مطلب امروز با چند درمان خانگی و ساخت سرم تقویت‌کننده مژه در منزل آشنا می‌شوید که استفاده منظم و دائمی از آن‌ها می‌تواند موجب رشد، تقویت و مستحکم شدن مژه‌های‌تان شود.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
مژه

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) اخیرا استفاده از سِرم‌های مژه، تقویت‌کننده‌های رشد و اکستنشن‌های مژه از محبوبیت بالایی برخوردار شده‌اند. اما استفاده از هر یک از آن‌ها مستلزم وقت و هزینه زیادی است که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. توصیه همیشگی ما استفاده از ترفند‌های ساده و خانگی است که مصرف آن‌ها علاوه بر مفید بودن، بی‌خطر و بدون عوارض جانبی هم هست.

سرم تقویت مژه با روغن کرچک

مواد لازم

 روغن کرچک ۱ قاشق چای‌خوری

 ۲ عدد کپسول ویتامین E

 روغن نارگیل ۱ قاشق چای‌خوری

 ظرف خالی شیشه‌ای و فِرچه ریمل ۱ عدد

طرز تهیه

 سرم تقویت کننده مژه با روغن کرچکبه دلیل خواص ویژه روغن کرچک و پروتئین زیاد آن، این ماده خوراکی مصرف طولانی در زمینه تقویت، رشد و استحکام موها داشته است. در یک ظرف شیشه‌ای تمیز، روغن کرچک و روغن نارگیل را با هم مخلوط کنید. سپس ماده درون کپسول‌های ویتامین E را خارج کنید و به سایر مواد اضافه کنید. در ظرف را ببندید و حسابی تکان دهید تا تمامی مواد کاملا با هم ترکیب شوند. در ادامه، فِرچه ریمل را به مواد درون ظرف آغشته کنید و هر شب قبل از خواب مثل اینکه ریمل می‌زنید، سرم را به مژ‌ه‌های خود بزنید. توصیه می‌کنیم قبل از زدن سرم مژه‌های خود را کاملا تمیز کنید و بعد سرم را از ریشه تا نوک مژه‌ها بزنید.

سرم تقویت کننده مژه با روغن آرگان

مواد لازم

روغن آووکادو ۱ قاشق چای‌خوری

روغن آرگان ۱ قاشق چای‌خوری

 روغن بادام ۱ قاشق چای‌خوری

ظرف خالی شیشه‌ای و فِرچه ریمل ۱ عدد

طرز تهیه

 سرم تقویت کننده مژه با روغن آرگاناستفاده هم‌زمان از این سه روغن باعث تحریک پیاز موها شده و به رشد بیشتر مو کمک شایانی می‌کند. حتی می‌توانید از ترکیب برای رشد بیشتر ابروهای‌تان هم استفاده کنید. هر سه روغن را در ظرف تمیز شیشه‌ای بریزید و کاملا با هم مخلوط کنید. قبلا از مصرف حتما ظرف را تکان دهید و بعد با استفاده از فرچه آن را به مژه‌های خود بزنید. سعی کنید هر شب قبل از خواب از این سرم مقوی استفاده کنید.

همرسانی نوشتار: