کامیونت بدون راننده در سعادت آباد بعد از خسارت به پنج سمند وارد یک خانه شد

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: چند خودرو، دیوار یک منزل و یک اصله درخت بر اثر تصادف خودروی کامیونت در سعادت‌آباد خسارت دیدند.

  1. ۱ سال قبل
تصادف عجیب کامیونت با چند خودرو در سعادت‌آباد

به گزارش سرویس حوادث نوداد (سکوی اجتماعی خبر) سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف خودروی کامیونت با چند خودرو در سعادت‌آباد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: 

ساعت 5:48 صبح امروز حادثه تصادف در سعادت‌آباد، بالاتر از میدان بهرود، خیابان 33 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 58 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان دو دقیقه به محل رسیدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: 

در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت یخچال‌دار متعلق به یکی از کارخانه‌های صنعتی در شرایطی که پارک شده و متوقف بود به دلایل نامعلومی که تحت بررسی است به یک‌باره رها شده، خودرو حرکت کرده و پس از برخود با سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه نیسان، یک دستگاه پژو 206 و یک دستگاه سمند وارد خیابان روبه‌رویی شده و در نهایت با یک اصله درخت و دیوار منزل دو طبقه برخورد کرده و در محل متوقف شده است.

وی خاطرنشان کرد: 

خوشبختانه داخل خودروها کسی نبود و این حادثه مصدوم نداشت، البته خسارتهایی به تمامی خودروها، منزل دوطبقه و درخت وارد شده بود، آتش‌نشانان محل را ایمن‌سازی کردند و اکنون با استفاده از یک دستگاه جرثقیل در حال انتقال کامیونت به محل امن هستند.
همرسانی نوشتار: