۶ کشته و زخمی در پی تصادف شدید در زنجان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی وانت پیکان با یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده زنجان، سه کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
تصادف,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی ، افزود: این حادثه شامگاه یکشنبه /۲۳ اردیبهشت/ در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار اتفاق افتاد و بر اثر شدت برخورد این ۲ وسیله نقلیه، راننده و یکی از سرنشینان خودروی سواری پراید و یک نفر از سرنشینان وانت پیکان در دم جان باختند.

وی اظهار کرد: راننده وانت پیکان و یکی دیگر از سرنشینان این خودرو همچنین یک تن از سرنشینان پراید نیز در این حادثه از نواحی مختلف بدن مصدوم و برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

شیرمحمدی افزود: راننده خودروی وانت پیکان بر اثر شدت صدمات وارده هم اکنون در کما به سر می برد و کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز از جانب راننده وانت پیکان اعلام کردند.

از ابتدای اردیبهشت جاری تاکنون بر اثر وقوع سه فقره تصادف فوتی در مسیرهای ارتباطی این استان ۶ نفر کشته شدند.

فروردین امسال نیز ۲۵ نفر از هموطنان بر اثر حوادث رانندگی در مسیرهای ارتباطی استان زنجان جان باختند.استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزادراه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.