تصاویری عجیب از تصادف سهمگین مک لارن ۷۲۰S + عکس ها

پیام اصلی رانندگی روزمره این است: در جاده های عمومی با سرعت غیرمجاز حرکت نکنید. بارها و بارها رانندگانی را دیده ایم که با حرکات عجیب وغریب رانندگی کرده و نه تنها زندگی خود را به خطر می اندازند بلکه با جان سایر رانندگان و عابران نیز بازی می کنند. مک لارن ۷۲۰S که اینجا مشاهده می کنید در صحرا تک و تنها بوده و به نظر می رسد تنها خودرویی است که تصادف کرده و البته شاهد نتیجه ای وحشتناک هستیم.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
تصادف سهمگین مک‌لارن 720S نگون‌بخت!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ظاهراً این مک لارن پیش از توقف در نقطه پایانی به لاین مخالف رفته و تصادف سهمگینی داشته است. راننده تلاش داشته تا خودرو را کنترل کند اما خود فرمان و ترمزهای سرامیک کربنی از خودرو جدا شده اند. مک لارن کاملاً از بین رفته است. به نظر می رسد این خودرو چندین بار چپ شده و بخش عقب آن کاملاً نابود شده و پانل های بدنه ناپدید شده اند. به نظر می رسد درب راننده آسیب زیادی نداده اما طرف دیگر اوضاع بدتری دارد. سقف نیز خراب شده و لولاهای درب ها نیز آسیب دیده است. به نظر می رسد سقف به داخل صندلی سرنشین فرو رفته و اگر سرنشینی در این بخش حضور داشته باشد اوضاع کاملاً مرگباری رقم خواهد خورد. همه جا پر از گردوغبار و خاک است. جلوی خودرو کمترین آسیب را نسبت به جاهای دیگر متحمل شده اما با توجه به آسیب کلی مشاهده شده هنوز هم وضعیت این بخش خوب نیست. بنا دریافتی، زمانی که پلیس فرا رسیده خودرو را بدون حضور سرنشینان یافته است. البته به نظر می رسد آن ها به بیمارستان محلی رفته و البته آسیب های جدی ای ندیده اند.

تصادف سهمگین مک لارن 720S نگون بخت!

این تصادف می توانست خیلی بدتر از این ها باشد. اگر خودرو از دره سقوط می کرد شاید اصلاً خودرو را نمی دیدیم. به همین دلیل است که بارها و بارها می گوییم سرعت مطمئنه را حفظ کنید. خطر همیشه در کمین است…