لحظه هولناکی که سر موتور سیکلت سوار به زیر چرخ کامیون رفت + فیلم

کلاه ایمنی در تصادف وحشتناک موتورسوار با کامیون زندگی او را نجات داد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۲٫۴ MB) webm (۱٫۳ MB)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

موتورسواری با بی‌احتیاطی اقدام به سبقت بی‌موقع از کامیون می‌کند. این عمل خطرناک موتور سوار در لحظه‌ای که راننده کامیون دید کافی از پشت وسیله نقلیه ندارد باعث بروز حادثه‌ای وحشتناک می‌شود که در صورت عدم استفاده موتورسوار از کلاه ایمنی قطعا منجر به مرگ او می‌شد.

در ویدئویی که به وسیله دوربین مستقر در خودرو عبوری در پشت موتورسوار ضبط شده است، حادثه‌ای هولناک مشاهده می‌شود. در این اتفاق تلخ که خوشبختانه خسارات جانی نداشته موتورسوار فیلیپینی با بی‌دقتی در لحظه‌ای که کامیون پیش روی وی در ترافیک با سرعت کم مشغول حرکت است، اقدام به سبقت از سمت راست کامیون می‌کند. ولی به علت عدم وجود دید کافی از موتورسوار برای راننده کامیون و انحراف به چپ راست کامیون، موتور سوار ضمن رد شدن از کنار کامیون تعادل خود را از دست داده و به زمین می‌افتد.

در ادامه زمانی که موتورسوار نقش بر زمین است، کامیون از روی سر او سر می‌شود. کلاه ایمنی به طرز معجزه‌آسایی ناجی زندگی راکب موتورسیکلت می‌شود؛ به گونه‌ای که پس از روی دادن حادثه موتورسوار در حالتی که به نظر می‌رسد آسیب جدی ندیده است، از زمین بلند شده و با پریشانی سر خود را تکان می‌دهد.


همرسانی نوشتار: