مرگ تلخ دختر 17 ساله در پی حادثه دلخراش در حوالی کن + جزییات

سخنگوی آتش نشانی تهران از تصادف شدید خودروی L۹۰ با خودروی کامیونت در بزرگراه شهید همت خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه دختری هفده ساله جان باخت.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
مرگ دختر جوان در تصادف خونین L90 با کامیونت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سید جلال ملکی  با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید همت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۰۰:۲۰ بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، نرسیده به رودخانه کن به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی از دو مسیر مختلف به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری L۹۰ با دو سرنشین به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت برخورد کرده که بر اثر این حادثه قسمت جلویی خودروی L۹۰ زیر خودروی کامیونت فرو رفته و از قسمت موتور کمی شعله ور شده بود که پیش از رسیدن آتش نشانان حریق توسط رانندگان خودروهای عبوری و با استفاده از خاموش کننده های دستی خاموش شد.

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند هر دو سرنشین از خودرو خارج شده و در سطح خیابان بودند همچنین بر اثر این حادثه ترافیک سنگینی ایجاد شده بود که آتش نشانان با کمک عوامل راهور ایمن سازیهای لازم را انجام داده و هر دو مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند که پس از معاینات لازم مشخص شد یکی از سرنشینان (دختری هفده ساله) بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته همچنین راننده نیز (مردی حدوداً ۲۷ ساله) شدیداٌ دچار جراحات شده و به مرکز درمانی منتقل شد.

ملکی تصریح کرد: در نهایت خودروها به محل امن منتقل، ایمن سازیهای لازم انجام شد، ترافیک به حالت عادی بازگشت و در ساعت ۰۱:۲۱ بامداد عملیات پایان یافت.

همرسانی نوشتار: