لحظات شگفت انگیز نجات دختری که زنده به گور شد + فیلم

3 مرد به طور ناگهانی به دختر جوان یکی از افراد ثروتمند منطقه حمله و او را برای تلافی کار پدرش زنده زنده دفن کردند.

  1. ۱ سال قبل
لینک های دانلود: mp4 (۵٫۵ MB) webm (۱٫۴ MB)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) تصاویر و ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که مردی با تلاش خستگی ناپذیر در حال نجات دختر جوانش است که توسط چند نفر از رقیبانش زنده به گور شده است. 

«خوشبو خاتون» 19 ساله دختر جوان هندی است که به مدت 2 ساعت زیر انبوهی خاک دفن شده بود ولی خوشبختانه خیلی زود توسط پدرش نجات یافت. این دختر جوان اهل روستای «گوویندپور» واقع در شرق هندوستان توسط 3 مرد ربوده و داخل چاله ای اطراف خانه شان زنده به گور شد.

«محمد عظیم انصاری» پدر و «سانجانا خاتون» مادر این دختر بعد از آنکه رسیدن دخترشان به خانه طولانی شد نگران شدند. برای آنکه خبری از او به دست آورند به همراه گروهی به جستجو پرداختند تا اینکه به چیزی مشکوک شدند، یکی از گودال های عمیقی که کمی دورتر از خانه شان بود پر شده بود به طرزی که برآمدگی غیرعادی داشت. پدر دختر به همراه چند نفر از روستائیان مشغول کندن زمین و خالی کردن گودال شدند ، آنها که مرتب نام دختر زنده دفن شده را صدا می زدند بالاخره صدای ضعیفی شنیدند.

خوشبختانه قبل از آنکه «خوشبو خاتون» جان خود را از دست بدهد نجات یافت. او که به مدت 2 ساعت تمام زیر خاک دفن شده بود در وضعیتی بدی قرار داشت اما در کل از مرگ نجات یافت. مسئول این جنایت فردی به نام «امیت شاه» بود ، مردی که شاه با پدر خوشبو خاتون بر سر یک قطعه زمین اختلاف دارد و با دزدیدن خوشبو می خواست که آن قطعه زمین را تصرف کند.