کشتن همسر فقط به خاطر یک کیلو سبزی !

سبزی خوبی پیدا نکردم و بدون خرید سبزی به خانه بازگشتم، زمانیکه به خانه بازگشتم به همسرم گفتم نتوانسته‌ام سبزی بخرم که به خاطر همین موضوع با وی جروبحثم شد و درگیر شدم، در نهایت ...

  1. ۱ سال قبل
شوهر قاتل

به گزارش سرویس حوادث نوداد (سکوی اجتماعی خبر) حدود ساعت 9 صبح پنجشنبه (پنجم بهمن جاری) مأموران کلانتری 161 ابوذر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند زن شصت و سه ساله‌ای در طبقه همکف آپارتمان قدیمی در خیابان بدخشان به قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شدند.

با شروع تحقیقات پسر مقتول در اظهاراتش به بازپرس گفت: پدرم صبح سراسیمه به خانه آمد و گفت دو مرد نقابدار با حمله به مادرم و سرقت طلاهای وی، او را به قتل رسانده‌اند که به سرعت همراه با پدرم به خانه آمدیم و با جسد غرق در خون مادرم در اتاق‌خواب مواجه شدم.

پس از اظهارات پسر مقتول، تحقیقات از شوهر مقتول که 70 سال سن دارد توسط بازپرس امور جنایی تهران انجام شد اما وی در ابتدا منکر هرگونه دخالت در مرگ همسرش بود همچنین شواهد نشان داد که شوهر مقتول از ناحیه دست و کتف دچار جراحاتی شده و با چسب‌زخم دستش را بسته است و زمانیکه علت پانسمان دست از وی پرسیده شد وی مدعی بود روز قبل از حادثه گوشت خُرد کرده و حین خرد کردن گوشت دستش بریده است.

تحقیقات دیگر نشان داد که یک لباس خونی داخل ماشین‌لباسشویی قرار گرفته و اینبار نیز همسر مقتول مدعی شد لباسش حین خرد کردن گوشت خونی شده است.

شوهر مقتول مدعی بود که زمان قتل در خانه حضور نداشته و پس از بازگشت به خانه دو مرد نقابدار را دیده که همسرش را به قتل رسانده‌اند.

با وجود شواهد و قراین و سراسیمه بودن شوهر مقتول، تحقیقات از وی بار دیگر توسط بازپرس ویژه قتل پایتخت انجام شد و وی به قتل همسرش اعتراف کرد.

این متهم در اظهاراتش به بازپرس گفت: صبح همسرم از من خواست که سبزی بخرم که من به میدان تره‌وبار رفتم اما سبزی خوبی پیدا نکردم و بدون خرید سبزی به خانه بازگشتم، زمانیکه به خانه بازگشتم به همسرم گفتم نتوانسته‌ام سبزی بخرم که به خاطر همین موضوع با وی جروبحثم شد و درگیر شدم، در نهایت یک چاقو از آشپزخانه برداشته و به سمت زنم حمله‌ور شده و با هفت ضربه چاقو او را به قتل رساندم، من حدود 50 سال با همسرم زندگی کردم و به شدت از کاری که انجام دادم پشیمانم، نمی‌دانم چرا همسرم را کشتم، نه مواد می‌کشم و نه حتی لب به سیگار زده‌ام؛ فقط پشیمانم!

متهم این پرونده پس از این اظهارات با دستور قاضی دشتبان؛ بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.
همرسانی نوشتار: