اعترافات هولناک قاتل برادر کش در خیابان دولت !

زمان حادثه در طبقه دوم بودم، مادرم، همسرم و زن برادرم در طبقه همکف بودند و برادرم (مقتول) نیز آنجا بود که ناگهان صدای سروصدا آمد و... .

  1. ۱ سال قبل
درگیری خانوادگی که سرانجامی مرگبار داشت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ساعت 21 شانزدهم اسفند سال جاری مأموران کلانتری 124 قلهک در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد میانسالی در یک خانه ویلایی در خیابان دولت، بلوار کاوه به‌قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

با حضور تیم جنایی در صحنه جرم که خانه ویلایی دوطبقه به‌وسعت حدود 500 متر بود، مشاهده شد مرد پنجاه و چهار ساله‌ای با هفتضربه چاقو توسط برادر پنجاه‌ساله‌اش به‌قتل رسیده است که در همان ابتدای تحقیقات قاتل بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

تحقیقات تکمیلی نشان داد قتل در منزل مادری این دو برادر به‌وقوع پیوسته، مقتول در طبقه اول و قاتل با همسرش در طبقه دوم سکونت داشته‌اند، همچنین بررسی‌ها حاکی از آن بود مقتول با همسر قاتل پیش از حادثه درگیری داشته و قاتل در آن زمان در طبقه دوم بوده است، در حین درگیری مقتول با همسر قاتل، قاتل به طبقه اول رفته و با چاقو به برادرش حمله‌ور شده بود.

سرانجام با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و قاتل بازداشت شد.

متهم این پرونده که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: 

21 سال پیش ازدواج کردم و حاصل این ازدواج دو دختر است، من نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد، تاکنون هیچ شخصی حتی یک شکایت از من نکرده بود و من همیشه امین خانواده بودم.

وی افزود: 

زمان حادثه در طبقه دوم بودم، مادرم، همسرم و زن برادرم در طبقه همکف بودند و برادرم (مقتول) نیز آنجا بود که ناگهان صدای سروصدا آمد و من به طبقه اول رفتم و متوجه شدم برادرم (مقتول) با همسرم و زن برادرم درگیر شده و به آنها گفته از خانه بیرون بروند که من در یک لحظه برافروخته شدم و دیگر چیزی نفهمیدم، زمانی که به خود آمدم دیدم برادرم غرق در خون است که سریعاً با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم و من همان‌جا ماندم.

وی در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: 

من هیچ برنامه‌ای برای قتل برادرم نداشتم و از این اتفاق شوکه شده‌ام.

متهم پس از این اظهارات با دستور سجادمنافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی پایتخت قرار گرفت.