پسر بی رحم همخانه خود را بعد از بحث بر سر پول به قتل رساند + عکس ها

نیروهای پلیس ملبورن اعلام کردند: جنازه فردی در مهمانخانه‌ای شبانه‌روزی کشف شد در حالیکه دوست هم‌خانه او به جرم قتل وی بازداشت شد.

  1. ۱ سال قبل
قتل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر اساس گزارش نیروهای پلیس ملبورن، گری شان اوکانر 35 ساله به جرم قتل هم‌خانه خود، مایکل بارنیکوت 27 ساله با 18 ضربه در مهمانخانه‌ای شبانه روزی در ملبورن استرالیا، نیمه شب سه‌شنبه دستگیر شد. 

به گزارش دیلی میل، دوستان این دو نفر که با آن‌ها در این مهمانخانه بودند، شاهد بودند که گری اوکانر که دست راستش از قبل شکسته و در گچ بود، نیاز به عکس‌برداری داشته اما پول کافی برای این کار نداشته است؛ از میکل بارنیکوت تقاضای پول کرد اما وی تقاضای او را رد کرد.

قتل

بدین ترتیب درگیری بین دو هم‌خانه بالا گرفت و دعوای آن‌ها به بیرون کشیده شد که در این بین اوکانر یخ‌شکنی را برداشته و به سمت بارنیکوت حمله‌ور شد و شاهدان هم که ترسیده بودند سریع با پلیس تماس گرفتند.

قتل

بر اساس این گزارش، هنگام حضور نیروهای پلیس سر صحنه حادثه شاهدان مشغول تنفس مصنوعی روی مصدوم بودند اما تلاش آن‌ها بی فایده بود و مصدوم جان خود را در صحنه از دست داد و پلیس هم گری اوکانر را در حالیکه هنوز دست او آغشته به خون بود، بازداشت کرد.

قتل

گفتنی است؛ اوکانر که در بازداشت پلیس به سر می‌برد، به قتل هم‌خانه خود اعتراف کرده است اما اظهار داشته که با دو ضربه او را به قتل رسانده است در حالیکه جنازه با 18 جای ضربه روی بدنش دیده شده است.

همرسانی نوشتار: