تصویر صحنه هولناک قتل شیطانی مادر و دختر چهارساله + عکس

پرونده مرد میانسال که به خاطر سوءظن همسر برادرش و دختر چهار ساله او را کشته بود، با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
قاتل مادر و دختر پای میز محاکمه +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

متهم میانسال به نام احمد شامگاه بیست و هشتم شهریور سال گذشته به خانه برادرش درحوالی پاسگاه نعمت آباد تهران رفت و عروس خانواده و دختر کم توان ذهنی چهار ساله او را کشت و دیگر دختر ده ساله خانواده را زخمی کرد. متهم اعتراف کرده بود که به خاطر یک سوء ظن قتل ها را انجام داده است. او بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

چند روز پیش متهم برای شرکت در آخرین جلسه تحقیقات از زندان رجایی شهر کرج به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس محسن مدیر روستا آمد وگفت: تصور می کردم همسر برادرم با مردی ارتباط دارد. این سوء ظن رهایم نمی کرد. ماجرا را به برادرم گفتم که حرف هایم را باور نکرد و می گفت اشتباه می کنم. آن روز با کلید یدک و در نبودش به آنجا رفته و دو عضو خانواده اش را کشتم و دختر دیگرش را زخمی کردم.

دیروز پرونده مرد جنایتکار به اتهام مباشرت در دو فقره قتل عمدی، ایراد ضرب و جرح نسبت به برادر زاده ده ساله اش و نیز تهیه کلید برای ورود به صحنه جنایت صدور جلب دادرسی صادر شد . پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا او به اتهام جنایت های مرتکب شده پای میز محاکمه بنشیند.

قاتل مادر و دختر پای میز محاکمه + عکس

همرسانی نوشتار: