قتل از ترس لورفتن ارتباط مرد معتاد با یک زن + جزییات

تازه داماد که در جریان درگیری با زن جوانی او را با چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
کشف جسد جوانی که نایلون روی سرش کشیده شده بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
تازه داماد که در جریان درگیری با زن جوانی او را با چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
رسیدگی به این پرونده از ۲۳اسفند پارسال به دنبال کشف جسد زن جوانی در حاشیه بزرگراه باکری تهران شروع شد.درحالی که تحقیقات برای شناسایی هویت قربانی و دستگیری عامل جنایت ادامه داشت خانواده ای با مراجعه به پلیس خبر از ناپدید شدن دخترشان دادند که مشخصات وی با جسد زن جوان مطابقت داشت.
با شناسایی هویت مقتول، مأموران با بررسی مکالمات تلفنی وی موفق به شناسایی مردی جوان شدند که آخرین بار با قربانی تماس گرفته بود.این مرد دستگیر شد و به کشتن زن جوان اقرار کرد. وی گفت: با مقتول مدتی قبل آشنا شدم. او با همسرش اختلافات شدیدی داشت و به دنبال رمالی می گشت تا با ورد و جادو، طلسم زندگی اش را بشکند و مشکلاتش را حل کند.من هم چون یک رمال حرفه ای می شناختم از این زن ۹۰۰ هزار تومان پول گرفتم تا وی را پیش رمال ببرم. اما رمالی که می شناختم سرش خیلی شلوغ بود و زن جوان تصور می کرد او را سرکار گذاشته ام. بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و در یک لحظه عصبانیت دست به جنایت زدم.
این متهم پس از اعتراف، صحنه جنایت را بازسازی کرد و گفت: تا جایی که یاد دارم فقط ۴یا ۵ضربه به او زدم. از طرفی من از مقتول ۹۰۰هزارتومان پول گرفته بودم و می خواستم به زودی رمال را به وی معرفی کنم.روز حادثه با او قرار گذاشتم و چون می خواستم تریاک خرد کنم چاقو با خود برداشتم اما با زن جوان درگیر شدم. او پولش را می خواست و از طرفی مرا تهدید کرد و گفت همه چیز را به همسرم می گوید و آبرویم را می برد، این را که شنیدم ترسیدم و عصبی شدم. چرا که ۲ ماه زیادتر از ازدواجم نمی گذشت و می ترسیدم زندگی ام به هم بخورد.همین شد که با چاقو ضرباتی به وی زدم و ناخواسته قاتل شدم. پس از جنایت هم کیف و گوشی موبایلش را برداشتم و داخل سطل زباله انداختم.
در دادگاه چه گذشت؟
صبح دیروزاین متهم از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی منتقل شد در ابتدای جلسه خانواده مقتول درخواست قصاص متهم را کردند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد وگفت: من قبول دارم که با چاقو به مقتول زدم اما اورا نکشته ام و نمی دانم چرا او فوت کرده است.من در جریان پولی که از او گرفته بودم با او درگیر شدم هیچ انگیزه ای برای کشتن او نداشتم من فقط ازاین می ترسیدم که همسرم این جریان را بفهمد....
پس از پایان اظهارات متهم قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.
همرسانی نوشتار: