اقدام جنون آمیز راننده بی ام و در مقابل مدرسه ! + عکس

با آغاز سال تحصیلی آنچه بیش از پیش باید مورد توجه جدی والدین و مسئولان مدارس قرار گیرد امنیت دانش آموزان بویژه دانش آموزان کم سن و سال در هنگام حضور در مدرسه است.

  1. ۲ ماه،۲ هفته قبل
اقدام جنون آمیز راننده در مقابل مدرسه! + فیلم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حضور دانش آموز در محوطه مدرسه هنگام ورود و خروج به مدرسه و پرهیز از ایستادن در مقابل درب مدرسه یا خیابان های مجاور یکی از نکات ایمنی بسیار مهم تلقی می شود.

برخی رانندگان بی ملاحظه در مقابل مدارس اقدام به رانندگی خطرناک می کنند و از این رو توقف دانش آموزان بویژه دانش آموزان کم سن و سال در مکان های ذکر شده بسیار خطرآفرین خواهد بود، مانند اتفاقی که به تازگی در مقابل یکی از مدارس آفریقای جنوبی رخ داد.

در اتفاقی که به تازگی رخ داده است اقدام جنون آمیز یک راننده را در مقابل مدرسه ای در کشور آفریقای جنوبی خبرساز شد. در این حادثه این راننده ناگهان با یک خودروی BMW سفید رنگ وارد گروهی از دانش آموزان که در مقابل مدرسه ایستاده بودند شد. برخی از دانش آموزان پس از برخورد با خودرو روی کاپوت آن افتادند. دانش آموزان که با دیدن خودرو دچار ترس و وحشت شده بودند شروع به فریاد کشیدن کردند. دست کم سه دانش آموز توسط این خودرو به هوا پرتاب شدند. راننده خودرو پس از این حادثه گفت از اینکه دانش آموزان در وسط جاده ایستاده و راه را بسته بودند بسیار خشمیگن بود؛ بنابراین تصمیم گرفت با خودرو از میان آنها عبور کند.

پلیس محلی آفریقای جنوبی از دستگیری ابن راننده که هنوز هویتش مشخص نشده خبر داده است. بنا پلیس محلی آفریقای جنوبی تحقیقات جنایی در خصوص این حادثه آغاز شده است. این راننده پس از این حادثه به مدرسه برگردانده شد تا در مورد علت انجام این عمل وحشیانه توضیح دهد. بنا رسانه های محلی آفریقای جنوبی در این حادثه خوشبختانه به هیچ یک از دانش آموزان آسیبی وارد نشد.

بنا به این گزارش ظاهرا در لحظه وقوع حادثه دو گروه از دانش آموزان با یکدیگر درگیر شده بودند و به سمت یکدیگر تخم مرغ و بطری آـب پرتاب می کردند. همین مسئله موجب بسته شدن جاده شده بود.

گفتنی است؛ این حادثه در مقابل دبیرستان آلن گلن در منطقه گوآتنگ آفریقای جنوبی رخ داد.
همرسانی نوشتار: