قتل بی رحمانه 2 کودک به دست النای رذل بی پول ! + عکس

النا کریموا یک زن مطلقه اهل روسیه علاوه بر شکلات از پمپ بنزین محل فروشگاه مقداری سوخت سبک خریداری کرد و بعد از آن که دو کودک خردسالش، خدیجه، ۴ ساله و سلیمان، ۲ ساله، را در پشت صندلی عقب خودرو اجاره ای اش خفه کرد، اجساد آن ها را آتش زد تا ردی از خود به جای نگذارد.

  1. پنجشنبه ۴ بهمن ۹۷ ساعت ۰۹:۱۵ (۱ سال،۱ ماه قبل)
 او مشکل مالی داشت؟! + عکس ها
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

03

این زن که حرفه اش فروش لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام بود و ۲۷ هزار دنبال کننده داشت، ۹ ماه قبل به اتهام قتل دو فرزندش بازداشت شد و به زودی باید در دادگاه حضور یابد. او اعتراف های اولیه خود مبنی بر به قتل رساندن فرزندانش را رد کرده، اما ویدوئوی شوک آوری که توسط دوربین های مداربسته فروشگاه در روز قتل ضبط شده بود، امروز منتشر شد که نشان می دهد او متهم اصلی پرونده است.

در این ویدیو رفتار مادر بسیار طبیعی است. او ابتدا پول بنزین را پرداخت می کند و بعد دو بسته شکلات مارک اسنیکر و مقداری سوخت سبک که برای باربیکیو استفاده می شود، خریداری می کند. بعد به سمت ماشین اش می رود تا باک ماشین را پر و سایر اقلام خریداری شده را داخل ماشین بگذارد.

بر طبق گزارش ها، یک یا دو ساعت بعد در جایی ماشین را پارک و به طرزی وحشیانه دو کودک را خفه می کند.

سپس اجساد را به جنگل منتقل می کند و روی آن ها بنزین می ریزد تا رد قتل را از بین ببرد.

اما بازجویان، این زن که اهل نیژنی نوگارد روسیه است، از ترس اینکه مبادا محلی ها متوجه دود شوند روی آتش آب می ریزد و باقی مانده های جسد را دوباره به داخل ماشین می برد. او سپس به خانه می رود، در حالیکه اجساد کل شب داخل ماشین اش می مانند.

01

روز بعد، یعنی ۲۶ ام اوریل، او اجساد سوخته را در یک انبار متروک در نزدیکی شهر می گذارد و این بار ساختمان انبار را به آتش می کشد.

اما آتش نشانان که با گزارش ها به محل آتش سوزی می آیند، بعد از اطفای حریق به سرعت متوجه باقی مانده های یک جسد می شوند.

یکی از ساکنان محلی می گوید: «آتش نشانان ابتدا گمان کردند که این جسد متعلق به یک سگ است. اما وقتی نزدیکتر شدند، متوجه شدند که بقایای جسد دو کودک خردسال است. اجساد در وضعیتی غیر طبیعی قرار داشتند و به قدری آسیب دیده بودند که فقط یک پای سالم از آن ها باقی مانده و تشخیص جنسیت امکان نداشت.»

مردم محلی که ماشین مادر شیطان صفت را شناسایی کرده بودند، به پلیس گزارش می دهند و پلیس بعد از بازجویی های متعدد از کریموا اعتراف می گیرد.

کریموا در اعتراف اولیه، علت به قتل رساندن کودکانش را عدم توانایی مالی برای حمایت از آن ها عنوان کرده و گفته است «من خیلی متاسفم و نمی دانم چطور می توانم چنین کاری را جبران کنم. بزرگ کردن بچه ها بعد از جدا شدن از شوهرم کار سختی بود.».

اما شواهد نشان می دهد، علی رغم اینکه وی مشکلات مالی را علت اصلی به قتل رساندن فرزندانش عنوان کرده، اجاره ماهیانه ی ماشین اش ۴۷۰ پوند بوده و به دفعات سفر خارجی رفته است.

اعضای خانواده و دوستانش که از شنیدن این خبر شوک زده هستند می گویند «این کار به شخصیت او نمی آید و برایشان سخت است که باور کنند این حد از وحشیگری از وی بر می آید.»

کریموا همچنین متهم است که جواهرات یکی از دوستانش به ارزش ۱۶۰۰ پوند را دزدیده است.

آزمایش های روان کاوی نشان می دهند که او از سلامت عقلی و روانی برخودار است.

مادر کریموا، ناتالیا تستوکوا، با حمایت از دختر خود گفته «چنین کاری از دخترش بر نمی آید. او عاشق فرزندانش است و نمی توانسته چنین کاری کرده باشد.»

با اینکه کریموا اعتراف های اولیه خود مبنی بر به قتل رساندن فرزندانش را پس گرفته، اما فیلم دوربین های مداربسته که روز قتل ثبت شده، شاهد محکمی است که نشان می دهد او ابتدا برای فرزندانش شکلات خریده و بعد با خرید سوخت سبک به سمت جنگل رانندگی کرده است.

دو هفته قبل از قتل، کریموا که اکنون متهم به قتل فرزندانش است روی کارت تبریک تولد دخترش این عبارت را نوشته بود: «تو جان منی، عزیزترین چیزی که دارم، دختری که همیشه آرزویش را داشتم ... کسی که می خواهم برایش زندگی کنم. تو خود منی.»

همرسانی نوشتار: