این مرد احمق تمام اعضای خانواده اش را به رگبار بست ! + عکس

اما این متخصص رایانه ۳۷ ساله زمانی که برای شنیدن حکم هیأت منصفه در دادگاه حاضر شد باز هم هیچ گونه اثری از پشیمانی و اندوه در صورتش هویدا نبود.

  1. دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۱۵ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
 انگیزه او احمقانه بود + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هنگام قرائت حکم، خواهر زن وان و دیگر اعضای خانواده وی که در دادگاه حاضر شده و بشدت تحت تأثیر قرار گرفته بودند تمام مدت در سوگ از دست دادن کیمبرلی وان و سه فرزندش گریستند. جیمز گلاسگو، دادستان حاضر در دادگاه، در مصاحبه با خبرنگاران این پرونده را نه فقط قتل Murder تعدادی انسان بی گناه، بلکه نهایت بی رحمی و قساوت در حق انسانیت توصیف کرد. گلاسگو ضمن اشاره به این که وان هر کدام از فرزندانش را با شلیک ۲ گلوله به سر و سینه آنها به قتل رسانده است، فقدان احساس پدرانه را در وان نشانه ای آشکار بر روانی بودن وی دانست. اجرای حکم وان که به حبس ابد محکوم شده است به اوایل آذرماه امسال موکول شد. بنابر گزارش ها، وان ۵ سال پیش اوایل بامداد یک روز تابستانی همسر و فرزندانش را از خواب بیدار کرد و گفت قصد دارد آنها را به یکی از پارک های آبی ایالت ایلینوی ببرد. دادستان های پرونده گزارش داده اند ساعت از ۵ صبح گذشته بود که وان خودروی شاسی بلند خود را در کنار جاده متوقف ساخت و با قرار دادن اسلحه زیر چانه همسر ۳۴ ساله اش و شلیک گلوله وی را به قتل رساند. وان سپس در اقدامی بی اندازه بی رحمانه به سراغ فرزندان ۱۲، ۱۱ و ۸ ساله اش رفت و آنها را نیز در مجموع با شلیک ۶ گلوله از پای درآورد.

شواهد موجود در پرونده نشان می دهد وان پیش از ارتکاب جنایت از زندگی شهری به تنگ آمده بود و دلش می خواست در دل طبیعت کانادا در کلبه ای روستایی در تنهایی مطلق به زندگی ادامه دهد، اما همسر و سه فرزندش را مانعی بر سر به حقیقت پیوستن آرزوی خود می دید. در این زمان بود که اندکی بعد وان با خرید اسلحه اقدام به انجام چنین جنایت هولناکی کرد.

تا پیش از این، وی با کمک وکیل مدافعش قصد داشت با صحنه سازی جنایت خودش را به نام همسرش تمام کند و به قاضی دادگاه بباوراند که همسرش به مشکلات روانی دچار بوده و بعد از کشتن Killing فرزندانش اقدام به خودکشی کرده است. هرچند حیله های ناشیانه وان نتیجه نداد و بازپرسان پرونده هنگام بازسازی صحنه های جنایت و بررسی اجساد، خصوصاً جسد همسر وان به این نتیجه رسیدند که کیمبرلی به هیچ وجه نمی توانسته از آن زاویه به خودش شلیک کرده باشد و بی شک این واقعه هولناک خانوادگی با دستان وان صورت گرفته است.

همرسانی نوشتار: