اقدام جنون آمیز این پست فطرت

سوفیا سینه شوهرش را شکافت + عکس

نامزد سوفیا حداقل هفته ای یک بار او را مورد ضرب و شتم قرار می داد و سوفیا هم نمی توانست در مقابل او کاری انجام دهد. آن ها هر روز با هم مجادله داشتند و سوفیا به خاطر مشاجره های هر روزه دچار افسردگی شدید شده بود.

  1. ۴ ماه قبل
قاتل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سوفیا باتلر ۲۰ ساله اهل فلوریدا همسر ۳۰ ساله خود را به علت افسردگی و ترس از او با ضربه چاقو کشت.

به گفته یکی از همسایگان که صدای مشاجره و دعواهای همیشگی آن ها را شنیده بود و شاهد این جنایت از پنجره خانه شان بود متوجه شد سوفیا که در حال کتک خوردن بود ناگهان کنترل خود را از دست داد و به سمت آشپز خانه رفت و یک کارد برداشت و سمت نامزدش حمله کرد که در یک لحظه خیلی ناگهانی سوفیا قلب نامزدش را هدف قرار داد و او را به کشتن داد.

بر اساس گفته پلیس، ضربه در همان لحظه باعث مرگ مرد جوان نمی شود بلکه سوفیا پس از این که متوجه شد چه کاری انجام داده با نیروهای امداد تماس گرفت و درخواست کمک کرد اما هنگامی که نیروهای امداد به منزل آن ها آمدند با این که سوفیا در خانه بوده در خانه را به روی آن ها باز نمی کند که بعد از ۲ ساعت تلاش پلیس و امدادرسانان ناگهان سوفیا پنجره را باز کرد و فریاد زد که او مرده و سوفیا وی را کشته است.

پس از اینکه سوفیا دستگیر شد، روانپزشکان تشخیص دادند که در آن موقع او در شرایط بحرانی ای به سر می برده و در نتیجه، او تنها به ۶ سال زندان محکوم شد.

همرسانی نوشتار: