سرنوشت سیاه دختر 28 ساله ایرانی در آلمان

فاطمه خیلی پر زرق و برق بود + عکس

فاطمه ۲۸ ساله و ایرانی است که در سال ۲۰۱۶ به عنوان یک مسیحی پناهجو وارد آلمان شده بود و جسدش در چند کیلومتری محل سکونتش در منطقه گرمسدورف در نزدیکی دریای شمال یافت شده است.

  1. چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ساعت ۱۱:۵۲ (۹ ماه،۲ هفته قبل)
 مرد عراقی کیست؟! + عکس فاطمه
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 جسد دختر ۲۸ ساله ایرانی در نزدیکی محل سکونتش در آلمان پیدا شد. جسد یک زن در شهر کوچک فلدمارک در ایالت اشلسویگ هولشتاین واقع در شمال آلمان، توسط مسافران پیدا شده است.

پس از تحقیقات پلیس، دادستان شهرداری اولدنبورگ با اطمینان خاطر گفت که این قتل توسط نامزد او انجام شده است که یک عراقی ۲۲ ساله است. به همین دلیل قاضی تحقیق در ۱۸ فوریه صادر کرد که حکم دستگیری او صادر شده است.

مقامات قضایی در حال تحقیق در زمینه انگیزه و چگونگی وقوع قتل هستند. این جوان ۲۲ ساله در شهر اولدنبورگ در منطقه هولشتاین زندگی می کند و تاکنون سابقه قبلی از او وارد نشده است.

یکی از دوستان فاطمه درباره قتل او گفت: او دختری بسیار پر زرق و برق و شیکی بود و علاقمند به شنا بود و با پشتکار تمام مشغول یادگیری زبان آلمانی بود، با این هدف که کار پیدا می کند. او دو هفته پیش از دوست پسرش جدا شده بود، اما این جدایی بدون انضباط بوده است.

دادستان ارشد لوبک، پس از بازجویی از فرد مظنون گفته است: فرد مظنون هنوز در مورد اتهامی که به او وارد شده است، نه در بازپرسی پلیس و نه در مقابل قاضی سخن نگفته و از حق قانونی صلح استفاده می کند.

همرسانی نوشتار: