شلیک صبحگاهی حوالی مسجد جامع ساری

مرد نانوا داد می زد سوختم

مرد همسایه که به خاطر اختلاف مالی مرد نانوایی را در ساری به قتل رسانده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

  1. شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ ساعت ۰۹:۰۳ (۱۲ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ین جنایت صبح پنجشنبه 9 اسفند در حوالی مسجد جامع شهر ساری رخ داد و در جریان آن شاطر 43 ساله ای به قتل رسید. آن روز در سرمای صبحگاهی وقتی کاسبان منطقه مرکزی این شهر خود را برای یک روز کاری آماده می کردند ناگهان صدای شلیک گلوله ای آرامش خیابان را بر هم زد.

مرد جوانی که به شغل نانوایی اشتغال داشت در حالی که فریاد می زد سوختم، روی زمین افتاده و عامل شلیک قبل از اینکه کسی متوجه شود پا به فرار گذاشت. ساکنان منطقه بسرعت پلیس را در جریان ماجرا قرار دادند. دقایقی بعد تیمی از مأموران آگاهی خود را به محل حادثه رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند. بر اساس شواهد و مدارک موجود در محل حادثه مشخص بود که مرد جوان بی آنکه فرصت عکس العملی داشته باشد، هدف گلوله یک قبضه اسلحه شکاری قرار گرفته و از پا در آمده است.

در همین راستا به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب ساری تحقیقات درباره شناسایی عامل یا عاملان قتل در دستور کار مأموران قرار گرفت. آنان در جریان بررسی های تخصصی خود اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد عامل شلیک مرد 34ساله ای از همسایگان محل وقوع حادثه بوده است. بدین ترتیب ردیابی های این متهم در دستور کار قرار گرفت تا اینکه ساعاتی بعد از وقوع جنایت متهم ردیابی و بازداشت شد.

سرهنگ ساداتی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: متهم در مدتی کمتر از دو ساعت بعد از وقوع قتل ردیابی و بازداشت شده در تحقیقات پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی انگیزه خود را اختلافات مالی با مقتول اعلام کرد. متهم با صدور قرار قانونی تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس قرار گرفته است.همرسانی نوشتار: