قاتل طلبه مشهدی را شناسایی کنید + عکس

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان به رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری عامل قتل طلبه جوان مشهدی ادامه می دهند.

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۰۵ (۹ ماه،۲ هفته قبل)
عامل قتل طلبه مشهدی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یک مقام آگاه در پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره آخرین اقدامات پلیس درخصوص قتل طلبه جوان مشهدی به خراسان، گفت: رصدهای اطلاعاتی و جمع آوری اسناد و مدارک مستند در این پرونده جنایی با صدور دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد. وی افزود: بعد از درج خبر و تصاویر متهمان به قتل که ۱۶ دی در روزنامه خراسان به چاپ رسید، برخی از شهروندان اطلاعاتی را در اختیار پلیس قرار دادند که این موارد به صورت جداگانه مورد بررسی و کنکاش های اطلاعاتی قرار گرفت و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

عامل قتل طلبه مشهدی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

این مقام مسئول پلیس آگاهی تصریح کرد: در آخرین اقدامات قضایی نیز قاضی ویژه قتل عمد دستور انتشار تصاویر موتورسوارانی را که مظنون به این جنایت هستند، در روزنامه خراسان صادر کرد تا مانند همیشه، شهروندان به یاری پلیس بشتابند و اطلاعات خود را با شماره تلفن های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۵۲۰۰ و ۲۱۸۲۵۲۹۰ یا تلفن همراه ۰۹۳۷۰۰۹۹۵۷۱ در میان بگذارند.

شایان ذکر است، عصر روز پنج شنبه پانزدهم شهریور گذشته، طلبه مشهدی که حدود ۲۷ سال داشت، سوار بر یک دستگاه پیکان در کوچه باغ عنبر حرکت می کرد که ناگهان موتورسواری به بهانه پرسیدن آدرس وی را متوقف کرد و ضربه کارد را به قفسه سینه طلبه جوان در پشت فرمان خودرو فرود آورد. لحظاتی بعد مجروح این حادثه با کمک شهروندان به مرکز درمانی انتقال یافت اما تلاش های کادر درمانی بیمارستان برای نجات وی به نتیجه نرسید و طلبه مذکور بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

عامل قتل طلبه مشهدی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

، با تشکیل پرونده ای در شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت با صدور دستوراتی از سوی قاضی احمدی نژاد آغاز شد که رصدهای اطلاعاتی همچنان ادامه دارد.