ببینید این ماموران قلابی چه پول هایی از گردشگران خارجی ربودند + عکس ها

۳ نفر با استفاده از دو دستگاه خودرو سواری اقدام به سرقت از گردشگران خارجی می کردند و در بررسی های زیادتر هر ۳ نفر به همراه یک نفر خریدار اموال مسروقه شناسایی و توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شدند.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
اخاذی از گردشگران خارجی توسط ماموران قلابی +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با دستگیری دزدان سابقه داری که از گردشگران خارجی سرقت می کردند، اظهار کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل شد و موضوع در دستور کار اداره ۵ آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مشخص شد که ۳ نفر با استفاده از دو دستگاه خودرو سواری اقدام به سرقت از گردشگران خارجی می کردند و در بررسی های زیادتر هر ۳ نفر به همراه یک نفر خریدار اموال مسروقه شناسایی و توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شدند و در بازجویی های به عمل آمده، آن ها به چندین مورد سرقت از گردشگران خارجی اعتراف کردند.

اخاذی از گردشگران خارجی توسط ماموران قلابی + عکس

وی در ادامه گفت: ۳۰ مورد از انواع ارزهای خارجی(به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون تومان)، ۳۰ سکه طلا، ۳ عدد بی سیم دستی و سلاح سرد توسط پلیس از دزدان کشف و ضبط شد.

سرهنگ یاراحمدی تصریح کرد: همگی این سه نفر از دزدان سابقه دار هستند و چندین مرحله توسط پلیس به اتهام سرقت دستگیر شدند.

اخاذی از گردشگران خارجی توسط ماموران قلابی + عکس

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خطاب به شرکت های توریستی و راهنمایان گردشگران خارجی توصیه کرد: گردشگران خارجی توسط تورهای مسافرتی به کشور سفر می کنند، لذا راهنمایانی که در کنار این گردشگران در تورها هستند، به توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه داشته باشند و گردشگران را در مقابله با خطرهای احتمالی به وجود آمده در سطح شهر را آگاه سازند و آن ها را در سطح شهر تنها نگذارند تا مشکلی برایشان پیش نیاید.

اخاذی از گردشگران خارجی توسط ماموران قلابی + عکس

سرهنگ یاراحمدی در پایان گفت: صنعت گردشگری یک منبع درآمد مناسب برای کشور به شمار می آید، لذا پلیس وظیفه خود می داند که محیط امن و آرامی را برای گردشگران فراهم کند تا بتوانند از سفر به کشور ما لذت ببرند.

گفتنی است؛ دزدان با استفاده از کارت شناسایی ملی و عنوان جعلی پلیس به سمت گردشگران و توریست های خارجی رفته و به بازرسی بدنی آن ها می پرداختند و در همین زمان به اصطلاح با کف زنی، نسبت به جیب بری و سرقت اموال این افراد اقدام می کردند.

اخاذی از گردشگران خارجی توسط ماموران قلابی + عکس

همرسانی نوشتار: