دو دزد تهرانی میله های صداگیر پل صدر را می دزدیدند

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری دزدان تجهیزات شهرداری در این محدوده خبر داد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
پل صدر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ ضرغام آذین با اشاره به این پرونده گفت: چند روز پیش به دنبال شکایت کارکنان شهرداری درخصوص سرقت میله های آلومینیومی صداگیر کنار اتوبان، شناسایی و دستگیری دزد یا دزدان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲۴ قلهک قرار گرفت تا اینکه سرانجام شب گذشته ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی خود، دو نفر را که در حال سرقت میله های آلومینیومی صداگیر کنار اتوبان صدر بودند مشاهده کرده و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه دزدان به محض مشاهده مأموران پابه فرار گذشتند، افزود: با فرار این افراد تعقیب و گریز میان دزدان و مأموران آغاز شد و سرانجام ماموران موفق شدند پس از دقایقی تعقیب و گریز متهمان را دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

آذین با اشاره به انجام بازجویی از دو دزد دستگیر شده اظهارکرد: این افراد گرچه ابتدا سعی در بی گناه نشان دادن خود داشتند اما در بازجویی های فنی و تخصصی به پنج فقره سرقت تجهیزات شهرداری اعتراف کردند.

به گفته رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک، برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و آنان با پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم و انجام تحقیقات زیادتر  در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

همرسانی نوشتار: