کارمند اداره ثبت یوزر و مهر رئیس اداره را جعل و 50 میلیارد سرقت کرد

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد از دستگیری یکی از کارکنان اداره ثبت اسناد چابهار به اتهام اختلاس توام با جعل خبر داد و گفت: رئیس اداره ثبت اسناد و رئیس مسکن و شهرسازی چابهار نیز برای انجام تحقیقات به دادسرا احضار شدند.

  1. ۷ ماه،۴ هفته قبل
دستگیری یکی از کارکنان اداره ثبت اسناد چابهار به اتهام اختلاس توام با جعل /  رئیس اداره ثبت اسناد و رئیس مسکن و شهرسازی چابهار به دادسرا احضار شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان ، اظهار کرد: یکی از کارکنان اداره ثبت اسناد شهرستان چابهار که یوزر، امضا و مهر رئیس اداره را در اختیار داشت اقدام به درست کردن صورت جلسات تفکیکی جعلی و غیرقانونی کرده بود و نزدیک به ۶۳ قطعه زمین را که متعلق به دولت بود به نام اشخاص منتقل کرده بود.

وی ادامه داد: متهم اصلی در این رابطه دستگیر و بازداشت است و تمامی اسناد را توقیف کردیم و پس از رسیدگی به این پرونده در دادگاه اراضی مجدد به دولت بازگردانده خواهد شد و ضمناً هیچ اقدام فیزیکی روی زمین ها صورت نگرفته و به نام کسی هم منتقل نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ارزش این زمین ها قریب به ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان است گفت: رئیس اداره ثبت اسناد و رئیس مسکن و شهرسازی چابهار نیز برای انجام تحقیقات به دادسرا احضار شدند.

همرسانی نوشتار: