بدل شاهزاده سعودی آمریکایی از آب در آمد + عکس

یک شهروند آمریکایی که مدتها با هویتی جعلی مشغول کلاهبرداری در قالب تجارت های پرسود بود، عاقبت لو رفت.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
شاهزاده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

او که فعالیت های خود در زمینه کلاهبرداری را از سال ۱۹۹۱ آغاز کرده بود در پروند خود یک کلاهبرداری ۱۰ هزار دلاری نیز مرتبط با چندین هتل و شرکت در آمریکا دارد؛ وی همچنین از راه های غیرقانونی موفق شد خانه ای اشرافی و چند خودرو شیک در میامی را از آن خود کند. 

بدل شاهزاده

​آخرین تیر شاهزاده قلابی سعودی زمانی به سنگ خورد که از معشوقه اش خواست تا از طریق  تماس تلفنی با جفری سافر، تاجر مشهور آمریکایی، از سوی این مرد مجرم  برای سرمایه گذاری ۴۴۰ میلیون دلاری در شهرکی تفریحی ابراز تمایل کند. تاجر آمریکایی که او را مردی صادق فرض کرده بود پیشنهادش را پذیرفت اما در دیداری که آنها با یکدگر داشتند، شاهزاده جعلی با اشتیاق تمام شروع به خوردن گوشت خوک روی میز غذا کرد. 


همین حرکت با توجه به حرام بودن گوشت این حیوان برای ساکنان کشورهای مسلمان نشینی چون عربستان، موجب مشکوک شدن طرف معامله شد و پس از تحقیقات متوجه هویت اصلی وی شد.گفتنی است تاکنون در خانه این مرد،۱۰۰۰ دلار پول نقد، کارت های ویزیت و اسناد متعدد با اسامی اعضای خانواده های سلطنتی عربستان کشف شده که او در موقعیت های مختلف  از آنها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کرده است.