روش پست فطرتانه سارقان خانه های ویلایی برای دزدی ! + عکس

پلیس آمریکا در تلاش است تا سارقان منازلی که به راحتی و در روز روشن اموال مردم را از خانه شان به سرقت می برند دستگیر کند و جالب است بدانید رد پای جالبی که در تمامی سرقت های منازل برجای مانده است پوست بادام زمینی است.

  1. ۴ ماه،۲ هفته قبل
بادام زمینی روش شگفت انگیز  دزدان سریالی خانه های ویلایی ! + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شاهدان و مال باختگان هر بار که پلیس برای بررسی گزارش سرقت در محل حاضر می شد به اولین چیزی که اشاره می کردند برجای ماندن پوست بادام زمینی بود که گمان می شود برای اطمینان از خالی بودن خانه ها استفاده می شده است.

یکی از شهروندان به نام جوئی اسلنگ می گوید :چند روز پیش مقدار زیادی پول و جواهرات از خانه ی یکی از همسایگان ما به سرقت رفت و در حالی که با حضور پلیس در حال بررسی خانه بودیم تا ردی از سارقین پیدا کنیم متوجه شدیم که مقداری پوست خرد شده بادام زمینی جلوی در خانه ریخته شده است که در نوع خود عجیب بود چون تمام اعضای خانواده ی همسایه ما به بادام زمینی حساسیت دارند و هرگز از آن و کره ی بادام زمینی استفاده نمی کنند برای همین به این مورد مشکوک شدیم تا اینکه چند روز بعد سرقتی با همین رد پای مشابه را در اخبار دیدیم پس متوجه شدیم که این روشی است برای سارقان تا بتوانند در نبود صاحب خانه به راحتی کارخود را انجام دهند.

بر اساس گزارش پلیس، روش آنها این گونه بوده است که شب قبل از سرقت بادام زمینی های پوست دار را مقابل هر دو در خروجی یعنی در جلو و پشتی خانه ی مورد نظرشان می ریخته و صبح روز بعد آنها را بررسی می کردند اگر بادام زمینی ها خرد شده بود یعنی اهالی خانه به بیرون رفته اند و کسی در خانه نیست پس به راحتی می توانند وارد شده و اموال را به سرقت ببرند.

البته که آنها علامت های دیگری برای اطمینان از خالی بودن خانه داشته اند که به این راحتی توانسته اند چندین خانه را مورد دستبرد قرار دهند.

همرسانی نوشتار: