دختران دم بخت یافت آباد طعمه پیشنهاد پلید مرد شیطان صفت !

رئیس کلانتری یافت آباد از بازداشت مردی جوان خبر داد که با وعده ازدواج و کشاندن این خانم ها سر قرار، از طعمه هایش زورگیری می کرد.

  1. جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ساعت ۱۰:۱۰ (۱۱ ماه،۲ هفته قبل)
سرقت از خانم‌های در شرف ازدواج توسط مرد شیک پوش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ محمدرضا موسوی رئیس کلانتری یافت آباد اظهار داشت:ساعت ۱۱ روز هجدهم بهمن ماه امسال، خانمی جوان با مراجعه به کلانتری عنوان داشت از یکی از شهر های شمالی ایران به تهران آمده تا از پسر جوانی که به زور طلاهایش را به مقدار ۶۴ گرم سرقت کرده بود شکایت کند.

رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد بیان داشت: این خانم جوان در توضیح ماجرا اظهار داشت: چندی پیش با پسری آشنا شدم که در کنار یک ویلای لوکس به همراه ماشین شاسی بلند و گرانقیمت اش عکسی انداخته بود و آن عکس را روی پروفایل اش قرار داده بود. این پسر جوان که مدعی بود نیاز مالی ندارد و دنبال ازدواج با یک خانم نجیب و سرسنگین می باشد از من خواستگاری کرد و من نیز بعد از گذشت چند وقت از آشنایی مان، پیشنهاد او را پذیرفتم و یک روز که برای آشنایی بیشتر با او، به تهران آمده بودم، تمامی طلا های همراهم را به زور از من سرقت کرد و متواری شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تشکیل پرونده مربوط به این سرقت، تصاویر سارق مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد او یکی از اهالی منطقه یافت آباد تهران می باشد که با مراجعه ماموران به خانه پدری اش، خانواده وی مدعی شدند به قهوه خانه ای در همین محدوده رفته است.

وی افزود: سریعا تیمی از ماموران عملیات کلانتری با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند و با توجه به حساسیت موضوع، متهم را در قهوه خانه ای در همین محدوده دستگیر کردند و به کلانتری دلالت دادند. سرهنگ موسوی ابراز کرد: متهم که در ابتدای امر خودش را فرد دیگری معرفی می کرد، وقتی با شاکی روبرو شد لب به اعتراف گشود و صراحتا به سرقت از این خانم جوان اعتراف کرد.

این مقام مسئول گفت: متهم اقرار کرد که با طراحی نقشه ای و عکس انداختن در کنار ویلا های لوکس و با ماشین های گرانقیمت عکس تصمیم می گرفته خانم های در شرف ازدواج را گول زده و با کشاندن آن ها به محلی خلوت، از آن ها طلا و جواهرات گرانقیمت شان را سرقت می کرده است.

وی در انتها تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال سریالی بودن جرائم وی، متهم به همراه پرونده اش در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم آگاهی پایتخت قرار گرفت و تحقیقات برای مشخص شدن سرقت های احتمالی دیگر متهم ادامه دارد.

همرسانی نوشتار: