3 تصویر حاشیه ساز در فضای مجازی حکایت دیگری داشتند + عکس ها

چندروز گذشته انتشار تصاویرافتتاح سیم خاردار، توالت و تیرچراغ برق از خبرسازترین پست های فضای مجازی بود که در آن مسئولان را محکوم کرده بودند که تیر چراغ برق، سیم خاردار و یک چشمه سرویس بهداشتی افتتاح کرده اند در حالی که شرح دیرهنگام ماجراهای افتتاحیه ها بعد از این هجمه ها در فضای مجازی پخش شد.

  1. شنبه ۴ اسفند ۹۷ ساعت ۰۷:۲۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
واقعیت ماجرای افتتاح های خاص
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در ادامه شرح افتتاحیه ها را که جام جم منتشر کرده است می خوانید.

افتتاح تیر چراغ برق

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت درباره این افتتاح گفت: «ماجرای افتتاح یک پست تقویت برق به نمایندگی از ۱۰۷ پروژه ای بود که برای تقویت شبکه برق روستاهای رشت صورت گرفته و حدود ۲۵ میلیارد تومان برای آن ها هزینه شده بود.»

افتتاح سیم خاردار

سیم خارداری که روبانی به آن وصل شده و در حال بریده شدن است بخشی از پروژه انسداد مرز ایران و جمهوری آذربایجان برای جلوگیری از قاچاق کالا و موادمخدر است که به طول پنج کیلومتر و اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی در دهه فجر افتتاح شد.

افتتاح سرویس بهداشتی

دهستان زردلان در منطقه محروم هُلیلان در شهرستان چرداول استان ایلام به محرومیت مشهور است. به طوری که سرویس بهداشتی و حمام از اساس برای شان مفهوم ندارد. یکی از خیران تصمیم گرفت برای همه خانه ها سرویس بهداشتی و حمام بسازد و هنگامی که او مشغول بریدن روبان افتتاح یکی از سرویس های بهداشتی بود و تصویرش در دوربین یک عکاس قاب گرفته می شد مردم گاودول در سیاه چادر جشن گرفته بودند.


کاربری نوشت: «این که بعد از پخش شدن خبرتحریف شده اقدام می کنید به شفاف سازی هنر نیست کاش از اول و با اطلاع رسانی درست از پخش شایعه و اخبار کذب که توسط فیک نیوزها درست میشه جلوگیری می کردید.»