هشدار به رانندگان؛ بارش باران و گرد و غبار در محورهای مواصلاتی ۱۳ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور گفت که در محورهای ۱۳ استان بارش باران و گرد و غبار مشاهده می شود.

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
جاده چالوس ؛ گشت و گذار بهاری در رویایی ترین جاده‌ ایران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ نادر رحمانی ، در مورد آخرین وضعیت جوی راه های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اغلب محورهای استان تهران، البرز، گیلان، کرمانشاه، قزوین و فارس بارش باران را مشاهده می کنیم. همچنین این وضعیت در محورهای بناب – تبریز در استان آذربایجان شرقی، ارومیه – سلماس در استان آذربایجان غربی، پارس آباد - مشکین شهر در استان اردبیل، بانه – سقز در استان کردستان و محورهای کناره و فیروزکوه در استان مازندران نیز مشاهده می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه در اکثر محورهای استان های لرستان و بوشهر گرد و غبار مشاهده می شود، گفت: با توجه به اینکه سطح برخی از جاده های کشور لغزنده است به رانندگان توصیه می شود که حتما با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی در مورد وضعیت ترافیکی راه های کشور نیز گفت: ترافیک در محورهای پاکدشت  - تهران، شهریار - تهران، محور آزادراهی ساوه – تهران پر حجم است همچنین در محور قدیم ساوه – تهران ترافیک نیمه سنگین است.

در محورهای قزوین – کرج و کرج – تهران در محدوده های پل حصارک، پل فردیس و در ادامه تا گرمدره ترافیک سنگین و نیمه سنگین مشاهده می شود.