شمار مسمومین در کلاردشت به ۳۰۰ تن رسید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به این که تعداد افراد مسموم شده در کلاردشت به ۳۰۰ تن رسیده است، گفت: تمامی این افراد سرپایی درمان و از مراکز درمانی مرخص شدند.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
آسیب زلزله به بیمارستان های یاسوج
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فرزاد گوهردهی در مورد مسمومیت مردم کلاردشت، اظهار کرد: تا این لحظه حدود ۳۰۰ نفر مراجعه به مراکز درمانی صورت گرفت که تمام این افراد به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

وی گفت: افراد زیادتر به مراکز درمانی و دولتی سطح کلاردشت مراجعه کردند و برخی نیز در مطب ها و درمانگاه ها حضور دارند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: هیچ مورد بستری تاکنون در بیمارستان ها نداریم و شرایط فعلی تحت کنترل است.

گوهردهی در مورد علت اپیدمی مسمومیت در کلاردشت خاطرنشان کرد: علت این اپیدمی همچنان در دست بررسی است و آزمایش های لازم انجام و نمونه های مختلف نیز به آزمایشگاه جهت بررسی فرستاده شده است.

وی افزود: همچنین تیم درمانی کارشناسی مدیریتی بهداشت محیط و تیم درمانی کارشناسی مدیریتی بیماری های علوم پزشکی در شهرستان کلاردشت مستقر هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بیمارستان و مراکز درمانی کلاردشت و شهرستان های همجوار مانند چالوس و تنکابن در آماده باش کامل به سر می برند تا در صورت لزوم نیروهای درمانی در آنجا مستقر شوند و آماده خدمات دهی به بیماران احتمالی بوده و متخصصان نیز به منطقه اعزام شدند.

همرسانی نوشتار: