سرنوشت شوم دو برادر ۱۸ و ۲۰ ساله داخل استخر + جزییات

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: روز گذشته ۲ برادر اصفهانی که برای شنا کردن داخل استخری شده بودند به علت عدم مهارت کافی جان خود را از دست دادند.

  1. ۹ ماه،۳ هفته قبل
غرق شدن 2 برادر اصفهانی در استخر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسن یاردوستی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان اصفهان از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از غرق شدن ۲ جوان در استخر آبی واقع در یک باغ اطراف شهر اصفهان مطلع و به محل اعزام شدند.

وی افزود: در اثر این حادثه ۲ برادر ۱۸ و ۲۰ ساله برای شنا کردن داخل استخر آب کشاورزی شده بودند که غرق شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از حضور گروه های امدادی و خدمت رسان در محل خبر داد و بیان داشت: علت وقوع این حادثه تلخ عدم مهارت کافی برای شناکردن اعلام شده است.

وی در پایان با اشاره به گرمی هوا و تمایل جوانان به شناکردن، توصیه کرد: برای شنا کردن به استخرهای سرپوشیده و مجاز که دارای غریق نجات است مراجعه کنید تا شاهد داغ دار شدن خانواده ای دیگر نباشیم.

دستگاه میکسر جان ۲ جوان را گرفت

حسن نیکبخت نیز با اشاره به مرگ ۲ جوان توسط برق گرفتگی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی ۲ جوان در منطقه زازران ابتدای جاده ولاشان-حسین آباد، گشت انتظامی به محل اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه ۲ جوان ۲۷ و ۳۰ ساله در حال ساخت مصالح ساختمانی با دستگاه میکسر بودند که در اثر اتصال دچار برق گرفتگی می شوند و جان خود را از دست می دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در پایان به عموم مردم توصیه کرد: در همه حال موارد ایمنی را رعایت کنید تا شاهد داغ دار شدن یا بی سرپرست شدن خانواده ها نباشیم.

همرسانی نوشتار: