تصویر دلخراش راکب موتورسواری که بر اثر سرعت زیاد سرش ترکید + عکس

صبح روز گذشته یک دستگاه موتورسیکلت در محور غرب به شرق آزادراه تهران – کرج محدوده پل آزادگان واژگون و راکب جان خود را از دست می دهد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
سرعت زیاد جان راکب موتورسیکلت را گرفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از یک تصادف منجر به فوت در روز گذشته خبر داد: ساعت ۵:۱۵ صبح روز گذشته یک دستگاه موتورسیکلت در محور غرب به شرق آزادراه تهران – کرج محدوده پل آزادگان واژگون می شود. علت این حادثه تخطی راکب موتورسیکلت از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه است.

وی در تشریح این حادثه گفت: راننده موتورسیکلت که به علت سرعت بالای وسیله نقلیه خود نتوانسته آن را کنترل کند، پس از واژگونی با یک وسیله نقلیه عبوری برخورد می کند که منجر به فوت او می شود.متأسفانه راکب موتورسیکلت از کلاه ایمنی نیز استفاده نکرده بود.

سرهنگ محمد رازقی همچنین اظهار داشت: با توجه به تعطیلاتی که در آن به سر می بریم و معابر شهر از نظر ترافیکی خلوت است، رانندگان خصوصاً در معابر بزرگراهی با سرعت بالا حرکت می نمایند و همین موضوع باعث شده شاهد چندین مورد تصادف جرحی در روزهای گذشته باشیم. به رانندگان توصیه می شود با سرعت مجاز حرکت نمایند و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند.
همرسانی نوشتار: