صحنه عجیبی که مادر شهید هنگام دفن فرزندش با آن مواجه شد

مادر شهید محمد حسین حدادیان از اتفاقی عجیب هنگام دفن فرزندش در امام زاده علی اکبر چیذر می‌گوید.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
شهید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شهید محمد حسین حدادیان یکی از بسیجیان غیوری بود که در ماجرای اغتشاش دروایش آشوبگر در زمستان سال گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد. آنقدر خبر شهادت محمدحسین ناگوار و ناراحت کننده بود که شخص مقام معظم رهبری برای قوت قلب و تسلیت‌گفتن به منزل خانواده شهید رفتند.

شهید محمدحسین حدادیان متولد سال۷۴ و دانشجوی رشته علوم سیاسی بود. عشق او به امام و رهبری سبب شده بود تا محمدحسین از دوران کودکی در مسجد و پایگاه بسیج فعال باشد. بنا به گفته پدر شهید، در شب حادثه و اغتشاش دراویش، محمدحسین در مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه(س) حضور داشت که با شنیدن خبر وحشی‌گری دراویش داعشی سریعا برای مقابله با اخلالگران عرصه امنیت به محل حادثه رفت. درباره نحوه شهادت شهید حدادیان پدرش که آن شب در محل حادثه حضور داشت این چنین می‌گوید: محمدحسین در ابتدا با اسلحه شکاری مجروح شد و سپس توسط یک اتومبیل سمند زیر گرفته شد و این اتومبیل دوبار از روی وی رد شد و محمد حسین را به شهادت رساند.

در ادامه فیلمی را مشاهده می‌کنید که در آن مادر شهید محمدحسین حدادیان از مشاهده صحنه‌ای عجیب هنگام دفن فرزند شهیدش در امام زاده علی‌اکبر چیذر می‌گوید. مادر شهید در این فیلم می‌گوید که هنگام دفن محمدحسین شاهد صحنه جاری شدن خون تازه از گوشه چشم فرزندش بوده است. 

همرسانی نوشتار: