مدل سرشناس خودش را به دست دکتر خون آشام سپرد ! + عکس

ویکتوریا بکهام ۱۲۰۰ پوند خرج مرطوب کننده ای کرد که از خون خودش ساخته شده و ادعا می کند عامل فوق العاده ای برای التیام است.

  1. جمعه ۲۸ دی ۹۷ ساعت ۲۳:۴۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
این زن مشهور خودش را به دکتر خون آشام سپرد +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این طراح مد ۴۴ ساله، در استوری اینستاگرام خود نشان داد که اکنون از ویژگی های ضدپیری این کرم که توسط دکتر باربارا ایتورم ساخته شده است، استفاده می کند و ابتدا خودش فاش کرد که این هفته از این محصولی که توسط دکتر باربارا استورم ساخته شده استفاده خواهم کرد.

این پزشک برای روش های درمانی خونی اش معروف است، که عموماً به عنوان مراقبت های صورت خون آشام شناخته می شود. در طی مشاوره اولیه بیماران، کمی از خون آن ها از طریق یک سرنگ فلزی گرفته می شود که برای ترمیم زخم ها سوق داده می شوند. این مرحله برای تولید پروتئین های درمانی استفاده می شود.

این مرطوب کننده اگر بصورت منظم مصرف شود، می تواند منجر به کاهش التهاب، تقویت بافت و رشد کلاژن شود.

این موضوع پس از آن صورت گرفت که ویکتوریا در هفته گذشته دخترش هارپر را درمان کرد و این موضوع را دراستوری اینستاگرامش که ۲۳.۹ میلیون فالوور دارد به اشتراک گذاشت.

سال گذشته در ماه ژانویه، این کارآفرین مد رازهای زندگی روزمره خود را برای داشتن پوست زیبایش فاش کرد که ۱.۲۴۶ پوند ارزش محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایش اش است.

ویکتوریا مادر چهار فرزند پذیرفت که برای مراقبت روزمره از پوستش ۶۴۸ یورو هزینه می کند و او خودش را بالوازم آرایشی به قیمت ۳۶۶ پوند آرایش می کند.

ویکتوریا ۱۲۴ پوند برای محصولات بدن و ۶۶ پوند برای محصولات روزانه مراقبت از موهایش، هزینه می کند.

همرسانی نوشتار: