صجنه دلخراش از مرگ زن تهرانی در این ماشین مچاله + عکس ها

با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۵۸ را ساعت ۰۲:۰۰ بامداد امروز به بزرگراه یادگار امام(مسیر شمال به جنوب)، نرسیده به بزرگراه نیایش اعزام کرد.

  1. دوشنبه ۸ بهمن ۹۷ ساعت ۲۳:۴۵ (۱۱ ماه،۳ هفته قبل)
 یک زن درون آن کشته شد+ تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهران میرزایی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با دو سرنشین خود به دلیل نامعلوم از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با گاردریل وسط بزرگراه برخورد کرده بود.

برخورد مرگبار خودرو سواری با گاردریل در بزرگراه یادگار امام(ره)

وی با اعلام اینکه شدت این برخورد به حدی بود که هر دو سرنشین در خودرو سواری محبوس شده بودند، افزود: آتش نشانان به سرعت با نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودرو سواری محل حادثه را ایمن سازی کردند و عملیات خارج کردن محبوسین را آغاز کردند.

برخورد مرگبار خودرو سواری با گاردریل در بزرگراه یادگار امام(ره)

فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی با احتیاط کامل و با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی، سرنشینان(یک زن و یک مرد) را که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بودند از اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

وی افزود: متأسفانه پس از معاینات اولیه از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد سرنشین خانم بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است و سرنشین دیگر به مراکز درمانی انتقال داده شد.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از انتقال خودرو سواری به حاشیه بزرگراه و تحویل محل حادثه به عوامل راهور، مأموریت خود را پایان دادند.

همرسانی نوشتار: