این پیرمرد گشنه دختران خوشمزه را سرو میکرد ! + عکس

یک روانپزشک که در سال ۱۹۳۴ با پیرمرد ۶۶ ساله آدمخوار مصاحبه کرد در پرونده وی نوشت کاری نبود که آلبرت فیش نکرده باشد.

  1. چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
 گوشت دختران لذیذتر از پسران است!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان ، آدمخوار نیز بود. اینگونه ادعا می شود که فیش به بیش از ۱۰۰ کودک حمله کرده است .

مسائلی راکه وی در جریان اعترافاتش در دادگاه افشا کرده به حدی تکان دهنده بود که دادستان ها از بلند خواندن دادخواست در دادگاه ابا داشتند.

آلبرت فیش در واشنگتن به دنیا آمد و پدرش ، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت . تعدادی از اعضای خانواده فیش دچار اختلالات روانی بودند. یک برادر وی بشدت روانی و برادر دیگرش الکلی بود.

پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و او بارها از یتیم خانه فرار کرد . فیش در ۴۹ سالگی با حادثه ای روبرو شد که زندگی وی را تغییر داد. زنش با ترک وی به سراغ مردی دیگر رفت که پس از آن بود که شخصیت وی بتدریج دگرگون و رفتارش بشدت عجیب و خصمانه شد.

قربانی وی کودکانی بودند که جذب رفتار مهربان و پدرانه وی می شدند، هیولایی که شکنجه های غیرقابل تصوری را بر روی قربانیان خردسال خود به کار گرفت . وی به جمع آوری اخبار مربوط به آدمخوارانی چون فریتز هارمن معروف به خوناشام هانوور علاقه داشت .

فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گراس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد.

گراس فرزند پدر و مادری بود که فیش را می شناختند و به وی اعتماد داشتند. والدین گراس هنگامی که با پیشنهاد فیش برای بردن دخترشان به یک جشن روبرو شدند، مقاومتی نکرده و به وی اجازه چنین کاری را دادند. فیش به جای اینکه گراس را به جشن ببرد، به کلبه خود در وچستر کانتی نیویورک برده و دختر ۱۲ ساله را خفه کرده ، سر بریده و بدنش را تکه تکه کرد.

سپس قطعات بدن وی را در داخل قابلمه انداخته و با پیاز و هویج پخت .فیش پس از این جنایت ناپدید شد، چندین سال بعد خانواده گراس نامه ای را از فیش دریافت کردند که در آن وی آن چه را که بر سر دختر آنها آورده بود، جز به جز تشریح کرد. ماموران با استفاده از آدرس روی پاکت نامه توانستند فیش را در خانه ای اجاره ای در منهتن به دام اندازند.

فیش دستگیر و سریعا محاکمه شد و هیات منصفه سابقه روانی وی را نادیده گرفتند و وی را به اعدام با صندلی الکتریکی محکوم کردند.

عکسبرداری با اشعه ایکس از وجود ۲۹ سوزن در کشاله ران او خبر داد که وی طبق عادت به بدن خود فرو می کرد که فروکردن سوزن به بدن قربانیان از جمله علاقه مندی های فیش بود.

فیش در ۱۶ ژانویه سال ۱۹۳۶ اعدام شد. وی پیش از اعدام حتی به مامور اجرای اعدام خود کمک کرد تا کمربندهای صندلی الکتریکی را به پاهایش ببندد.

آخرین جمله ی که وی گفت این بود: من سال ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه مند شدم چرا که همچنین گوشت دختران لذیذتر از پسران است .

همرسانی نوشتار: