ترسناک

راز این زنان بیهوش با گیسوان بریده چیست ؟ + جزییات

  1. سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰ (۱۱ ماه،۱ هفته قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 راز بریده شدن موی سر زنان در روستایی در هند در حال رمزگشایی است. بیش از پنجاه زن در استان های شمالی هاریانا و راجستان هند، از بریده شدن موی سر خود در حالی که بیهوش بودند، خبر داده اند.

پلیس در حال تلاش برای حل این ماجرای پر رمز و راز که زنان هند را وحشت زده و نگران کرده، است. سانیتا دوی ۵۳ ساله خانه دار از استان هاریانا می گوید:با تابیدن نور شدیدی ناگهان بیهوش شدم و هنگامی که حدود یک ساعت بعد به هوش آمدم، متوجه شدم که موهام بریده شده است.

حمله انجام شده او را از نظر روانی بسیار تحت تأثیر قرار داده در حدی که می گوید: من قادر به تمرکز روی هیچ چیزی نیستم و خوابم دچار مشکل شده است. همیشه راجع به این چنین حوادث در راجستان شنید بودم اما هرگز فکرش را نمی کردم برای خودم اتفاق بیفتد.

گزارش ها از به اصطلاح شبح آرایشگر در ابتدای ماه ژوئیه در راجستان آغاز شده، ولی حوادث مشابهی از استان هاریانا و حتی دهلی پایتخت نیز گزارش شده است.

سانیتا دوی می گوید:مهاجم او مردی سالخورده با لباس روشن و براق بوده است. او همچنین گفت: وقتی حمله در ساعت ۲۱:۳۰ اتفاق اقتاد، من در طبقه همکف خانه بودم و عروس و نوه ام در طبقه دوم خانه، اما آنها هیچ صدای مشکوکی نشنیده اند.

ماجرا زمانی رمزآلود می شود که همسایه خانم دوی می گوید:کوچه ما بسیار باریک بوده و کمتر از ۲۰ خانه در آن قرار دارد که همه همدیگر را می شناسند و معولا شب ها در کوچه کنار هم جمع می شوند و به گپ و گفت می پردازند و نکته قابل توجه این است که روز حمله هیچ یک از همسایه ها رفت و آمد فرد مشکوک و غریبه ای را در کوچه ندیده اند.

گفتنی است که حمله به خانم دوی تنها حمله در آن محله نیست و در همان هفته به چندین زن دیگر به همین شکل حمله و موهای آنها قیچی شده است.

سخنگوی پلیس از پیگیری شکایات انجام شده برای پیدا کردن سرنخ پرونده گفت:این پرونده از موارد نادر و عجیب و غریب بوده است. متأسفانه در حال حاضر ما هیچ سرنخی در صحنه جرم پیدا نکرده ایم و آزمایش های پزشکی قربانیان هیچ مورد غیر عادی را نشان نمی دهد و مهم تر از همه هیچ کس مهاجمان احتمالی را در اطراف محل جرم ندیده است.

آقای کومار در ادامه گفت: ادارات پلیس مناطق مختلف درگیر در این پرونده، همکاری و تلاش هایی را برای رمزگشایی این حوادث انجام داده و از مردم می خواهند که تا روشن شدن موضوع از شایعات دوری کنند.

همرسانی نوشتار: