شوکه کننده

یک روح در عکس این دختر جوان ظاهر شد + عکس

:

  1. پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ ساعت ۲۲:۱۵ (۱ سال،۱ ماه قبل)
وحشت دختر جوان از وجود روح یک دختر بچه در عکس سلفی اش+ عکس خوف آور
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وجود روح دختربچه در سلفی زنی جوان در فضای مجازی سوژه شده است. یکی از کاربران شبکه های اجتماعی عکسی متفاوت و البته عجیب منتشر کرد که در عکس سلفی که او در تنهایی خود نیمه های شب گرفته بود سایه ای وحشتناک دیده شد.

کاترینا پاراسیو زن جوان فیلیپینی که در ژاپن زندگی می کند چند عکس سلفی در اتاقش درست نیمه های شب گرفته بود ، عکسهایی که بعد از گرفتن آن ها را چک نکرد ولی روز بعد درحال نگاه کردن به آن ها متوجه چیز عجیبی شد، حضور یک کودک در عکس های سلفی اش در حالی که هیچ کس در آن لحظه در اتاق نبود و او کاملا تنها بود .

در عکس های سلفی نیمه شب دختربچه ای کف اتاقش دراز کشیده است این در حالی است که این زن جوان نه تنها در کشور ژاپن بلکه حتی در کشور خودش هم هیچ اقوامی در این سن و با این چهره ندارد.

انتشار این عکس در صفحه اجتماعی او واکنش هایی را به همراه داشت و اکثر بازدیدکنندگان ادعا می کردند که این تصویر ساختگی است برای همین کاترینا تصویر را با تغییراتی در رنگ و افکت نیز منتشر کرد تا ثابت کند که هیچ فریبی در کار نیست . جالب است او با زوم کردن روی عکس متوجه شد که دختربچه ای که روی زمین دراز کشیده است در حال خوردن شیر از بطری نیز هست .

همرسانی نوشتار: