اقدام تعجب آور مرد بدون لباس در بیمارستان

مست بود و نمی فهمید + عکس

  1. پنجشنبه ۹ اسفند ۹۷ ساعت ۱۹:۱۰ (۸ ماه،۳ هفته قبل)
اقدام عجیب بیمار هنگام عمل جراحی همه را شوکه کرد! +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک بیمار جوان روسی در یکی از بیمارستان های روسیه را به تصویر می کشد. این مرد جوان دقیقاً لحظاتی پیش از شروع عمل جراحی اتاق عمل را برای کشیدن سیگار ترک کرد.

این ویدئو این مرد جوان را در راهروی بیمارستان و در حالی که با یک چاقوی بزرگی که به کمر او فرو رفته و در حال قدم زدن است، نشان می دهد. او در این ویدئو در حالی که هیچ پیراهنی بر تن ندارد، در حال خروج از راهروی بیمارستان دیده می شود. این در حالی بود که شدت سرمای هوا در بیرون از بیمارستان ۱۰- درجه سانتی گراد بود.

هنگامی که پرستاران "ولادمیر" ۳۴ ساله را برای عمل جراحی آماده می کردند، به آن ها اعلام کرد که باید برای انجام کاری اتاق عمل را ترک کند. در ویدئویی که توسط یکی از پرسنل بیمارستان و با کمک تلفن همراه تهیه شده است، این مرد جوان را در حال خارج شدن از بیمارستان با تعدادی از پرستاران که در پشت سر او حرکت می کنند، نشان می دهد. در حالی که پرستاران از این مرد جوان درخواست می کنند به اتاق عمل برگردد، اما او بدون توجه به درخواست آن ها از داخل بیمارستان خارج می شود.

در این ویدئو صدای یکی از پرستاران شنیده می شود که از او می پرسد: «کجا می خواهی بروی؟ آیا تو دیوانه شدی؟»

بنا بر گزارش یکی از رسانه های روسی در ادامه پرستاران موفق شدند تا این بیمار را به اتاق عمل بازگردانند و عمل جراحی روی او انجام شد. حال ولادمیر پس از انجام عمل جراحی مساعد گزارش شده است. گفته می شود ولادمیر طی یک درگیری مسلحانه و در حالی که کاملاً مست بود، دچار جراحت شده بود. این اتفاق عجیب در یکی از بیمارستان های شهر "کازان " روسیه رخ داد.

همرسانی نوشتار: