بلایی که گوساله وحشت زده بر سر صاحبش آورد

مردی که قصد داشت در طویله مقابل گوساله دوش بگیرد با حمله گوساله وحشت زده مواجه شد

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۰۸:۱۰ (۸ ماه،۳ هفته قبل)
گوساله
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پیرمرد روستایی به دلیل جر و بحث و لجبازی به جای استفاده از حمام داخل خانه، به استحمام داخل طویله اقدام کرد که گوساله با دیدن او دچار وحشت شد و رَم کرد.

مرد سپید مو که به خاطر این کارش دچار دردسر و شوکه شده بود به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: به اتفاق همسرم در یک خانه قدیمی نزدیک فرزندانم در روستا زندگی می کردم و چون در داخل خانه حمام نداشتیم برای استحمام از حمام خانه پسرم استفاده می کردیم. این ماجرا ادامه داشت تا این که روزی بین من و فرزندانم بر سر ارث و میراث شکراب و مدتی رابطه مان قطع شد.

بعد از گذشت مدتی چون قبلاً در گوشه ای از کاهدان یا طویله با کشیدن پلاستیک استحمام می کردیم برای همین دوباره از سر لجبازی تصمیم گرفتم داخل طویله با گرم کردن مقداری آب استحمام کنم. زمانی که همه چیز را آماده کردم و لباس هایم را درآوردم تا دوش بگیرم ناگهان گوساله داخل طویله با دیدن من در آن وضعیت رَم کرد و وحشت زده خودش را به در و دیوار زد تا فرار کند.

چون در طویله را به خاطر سرما بسته بودم گوساله وحشت زده مدام به سویم حمله ور می شد و به من ضربه می زد.  با سر و صدا از همسرم و همسایه ها کمک خواستم که پسرم با شنیدن صدایم به کمک من آمد و مرا از دست گوساله وحشت زده نجات داد. در این ماجرا از ناحیه سر و دست دچار جراحت شدم و شانس آوردم که به موقع نجات پیدا کردم وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرم می آمد.

همرسانی نوشتار: