مترو برای پنجشنبه آخر سال رایگان گردید

«فرنوش نوبخت»، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، اظهار داشت که خدمات رایگان مترو در پنجشنبه آخر سال از ابتدای صبح تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت

  1. چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ساعت ۰۸:۱۰ (۱ سال،۲ ماه قبل)
مترو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: برای پنجشنبه آخر سال (۲۳اسفندماه ۱۳۹۷) مترو تهران در کلیه خطوط درون شهری رایگان خواهد بود.

«فرنوش نوبخت» اظهار داشت: این خدمات رایگان در پنجشنبه آخر سال از ابتدای صبح تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با عنایت به فرارسیدن سال نو، از آنجا که شهروندان تهرانی بر اساس یک سنت قدیمی و حسنه در روز پنجشنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) می روند، همه ساله در این روز ترافیک بسیار سنگینی در جاده های اطراف بهشت زهرا (س) حاکم می شود، از این رو برای رفاه بیشتر حال شهروندان و کاهش ترافیک در آن روز تمهیداتی به عمل آورده ایم.

«نوبخت» خاطرنشان کرد: از ابتدای اسفند ماه پنجشنبه های هر هفته ۷۰ حرکت مسافری به تعداد اعزام قطارها در خط چهار، ۴۴ حرکت مسافری به خط یک و ۲۴ حرکت مسافری به خط دو مترو تهران و حومه افزوده شده و با این افزایش حرکت ها شاهد رشد ۲۳ درصدی در خط چهار و ۱۳ درصدی در خط یک و ۶ درصد در خط دو هستیم.

وی یادآور شد: در روز جمعه ۲۴ اسفندماه ۹۷ نیز تمامی قطارها به سمت حرم مطهر امام و (بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.

به گفته وی برنامه حرکت قطارها در سایر خطوط متروی تهران در روز مذکور، تغییری ندارد و طبق جداول زمانی قطارها حرکت خواهند داشت.

«نوبخت» تاکید کرد: شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه آمادگی این را دارد که در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز در تمامی خطوط اعزام کند.