فهرست 10 نفر از زیباترین زنان میلیاردر جهان + عکس ها

در این مقاله 10 تن از زیباترین زنان میلیاردر جهان معرفی شده اند

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
خوشگل ترین خانم های میلیاردر جهان

فقط چند میلیاردر در جهان وجود دارند و حتی تعداد زنانی که می توانند چنین ادعایی بکنند خیلی کم است. اما در میان آنها چند زن هستند که زیبا به نظر می رسند. در اینجا، ما 10 تن از زنان زیبا و ثروتمند جهان را بررسی می کنیم.

1. پرنا کی - 1.3 میلیارد دلار

پرنا با مدرک رشته اقتصاد و امور مالی از دانشگاه لندن دارای 85٪ سهام هلدینگ املاک و مستغلات لوگان است و از سهم پدرش در این شرکت و دارایی های دیگر نیز ارث می برد.

پرنا کی

2. الیزابت هولمز - 4.6 میلیارد دلار

الیزابت، دانشجوی سال دوم دانشگاه استنفورد، تصمیم به ایجاد شرکت تولید کیت آزمایش خون با تراشه یک سوزن گرفت که در حال حاضر 9 میلیارد دلار ارزش دارد و او 50 درصد سهام این شرکت را دارد. در سن 31 سالگی، او جوانترین میلیاردر زن در جهان است.

الیزابت هولمز

3. یانگ هویان – 4.7 میلیارد دلار

پدر او در سال 2007 مالکیت شرکتش، هولدینگز گارذن کانتری، را به او انتقال داد و او در حال حاضر عضو کمیته نظارت هیئت مدیره و نایب رئیس است. یانگ، توسعه دهنده املاک و مستغلات با دارایی هایی در چین و استرالیا، ثروتمندترین زن در چین با سن 26 بود.

یانگ هویان

4. ماری بسنیر بووالت - 2.5 میلیارد دلار
او با به ارث بردن شرکت لبنیاتی پدربزرگش، به همراه سه تن از خواهران و برادرانش، مالک این شرکت گردیدند که بری و بسیاری دیگر از پنیر ها و محصولات لبنی را در سراسر جهان تولید می کند.

ماری بسنیر بووالت

5. سرا سابانچ -  1.1میلیارد دلار

سهامدار و عضو هیئت مدیره بزرگترین مجتمع صنعتی و مالی هلدینگ های سابانچ ترکیه است. سرا سهام پدرش را زمانی گرفت که او در سال 1996 به ضرب گلوله کشته شد.

سرا سابانچ

6. لینسی تورس - 1.1 میلیارد دلار

وارث In-N-Out Burger عضو هیئت مدیره و صاحب اکثریت سهام زنجیره فست فود است.

لینسی تورس

7. ایوون بائر - 2.4 میلیارد دلار

بائر، وارث بزرگترین ناشر مجله اروپا، کار خود را در یک فروشگاه چاپ در هامبورگ، آلمان در سال 1865 آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بزرگترین امپراتوری های رسانه ای در جهان است.

ایوون بائر

8. آنا لوسیا د ماتوارتو ویئلا - 1.21 میلیارد دلار

اگرچه پدر بزرگش موسس یکی از بزرگترین بانک ها در برزیل بود، اما در نهایت، آن با ادغام شدن با شرکت رقیب تبدیل به یک شرکت سهامی عام گردید.

آنا لوسیا د ماتوارتو ویئلا

9. لی سئو هیون - 1.3 میلیارد دلار

دختر رئیس شرکت سامسونگ و رئیس بخش مد این شرکت، او فقط 5.5٪ سهم این شرکت را دارد اما این مقدار برای میلیاردر کردن او کافی است.

لی سئو هیون

10. تامارا اکلستون - 4 میلیارد دلار

تامارا اکلستون، مدل و شخصیت تلویزیونی، وارث ثروت پدرش، برنی اکلستون است.

تامارا اکلستون