مرد آهنی همچنان مشتاق بازی در شرلوک هولمز

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) طی مصاحبه‌ای با سایت EW، درباره‌ی پروژه‌های درحال توسعه و همچنین چندین فیلمی که او علاقه به حضور در آن‌ها دارد صحبت کرد و در بین آن‌ها نام Sherlock Holmes 3 به چشم خورد که او بسیار مشتاق است تا بتواند در آن فیلم نقش‌ آفرینی کند.

  1. جمعه ۲۵ اسفند ۹۶ ساعت ۲۲:۳۵ (۲ سال،۲ ماه قبل)
رابرت داونی جونیور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

او می‌گوید: من تصمیم گرفتم تا خود را به چالش‌های جدیدی با این سن و سال سوق دهم و در فیلمی بازی کنم که می‌بایست در آن با لهجه‌ی خاصی (Welsh) حرف بزنم که واقعا سخت است به‌طوری که خود مردم آن منطقه هم صحبت کردن با آن لهجه را دشوار می‌دانند. ما منتظر شرلوک هولمز دیگری هستیم.

آخرین اخباری که از ساخت این فیلم گزارش شده به این موضوع اشاره کرده بود که این فیلم توسط استودیو‌ی برادران وارنر ساخته خواهد شد و چندین نویسنده مشغول نوشتن فیلم هستند. نویسندگانی که فیلم‌نامه این نمایش را می‌نویسند عبارت‌اند از: جنوا رابرتسون-دورت (Geneva Dworet-Robertson)، کیران فیتزگرالد (Kieran Fitzgerald)، جاستین مالن (Justin Malen)، نیکول پرلمن (Nicole Perlman) و گری ویتا (Gary Whitta). اطلاعات بیش‌تری از این فیلم هنوز منتشر نشده است در صورت انتشار هرگونه خبر مهمی درباره‌ی این فیلم سینماگیمفا شما را مطلع خواهد کرد.

جودی لاو (Jude Law) در هر دو مجموعه‌ی سینمایی شرلوک هولمز که در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ ساخته شده بود در کنار داونی بازی کرد. داونی مشتاق است تا بتواند در کنار جودی لاو و در نقش شرلوک بار دیگر نقش آفرینی کند. کارگردان هر دو فیلم سینمایی این مجموعه گای ریتچی (Guy Ritchie) بوده است.