مدلینگ عجیب لاله مرزبان با شلوار پاره و برندهای مشهور لباس + عکس ها

عکس های لاله مرزبان و زندگینامه این بازیگر زیبا

  1. یکشنبه ۵ فروردین ۹۷ ساعت ۱۵:۵۲ (۲ سال،۴ ماه قبل)
لاله مرزبان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

لاله مرزبان، زاده سال 1372 است. این بازیگر جوان در مدرسه تئاتر بازی میکرد و سپس به صورت حرفه ای تئاتر را دنبال کرد و در سریال هوش سیاه و هیس دختران فریا نمی زنند نیز ایفای نقش کرده است. لاله در سال 5 در طی یک فراخوان توانست نقش اصلی فیلم زیر سقف دودی را بازی کند و همچنین در سال 96 به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال آنام ایفای نقش کرده است.

لاله مرزبان

زندگی‌نامه لاله مرزبان

او از دوران دبیرستان به تئاتر علاقه داشت و به صورت حرفه ای در تئاتر مشغول شد و بعد از فارغ التحصیلی دوره  آزاد بازیگری دانشگاه تهران را طی کرده است. او سال 88 با وجود مخالفت های خانواده اش در یک نقش کوتاه در سریال هوش سیاه به کارگردانی مسعود آب پرور وارد عرصه بازیگری و هنر شده است.

لاله مرزبان با نقشی فرعی در فیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند سال ۹۲ به کارگردانی پوران درخشنده تجربه حضور در سینما را بصورت کوتاه کسب کرد سپس در سال ۹۵ در فیلم دخترعمو و پسرعمو بازی قابل قبولی داشت. اما حضور پرنگ وی در فیلم زیر سقف دودی سال ۹۵ خانم درخشنده در نقش کیانا کنار بازیگرانی چون، مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، بهنوش طباطبایی و آزیتا حاجیان مسیر جدید هنری برای وی باز کرد. وی می‌گوید با طی یک فراخوان انتخاب بازیگری وارد فیلم پوران درخشنده شده‌است.

لاله مرزبان

لاله مرزبان

عکس های لاله مرزبان بایگر جذاب ایرانی

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان

لاله مرزبان