مهاجرت بازیگر زن معروف به خاطر فرزندان متفاوتش + عکس

بازیگر سرشناس گفت: احتمالا آمریکا را ترک می کند تا فرزندان سیاهپوستش با مشکلات نژادی روبه رو نباشند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
مهاجرت بازیگر زن معروف از آمریکا به خاطر فرزندانش! +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نقل از آسوشیتدپرس، شارلیز ترون گفت: نژادپرستی در آمریکا خیلی زنده است و او قصد دارد از آن دور شود. بازیگر برنده اسکار که با نابرابری نژادی بیگانه نیست گفت: بزرگ شدن در دوران آپارتاید در آفریقای جنوبی مرا خیلی نسبت به برابری انسان ها حساس کرده است.

وی در گفتگویی با نشریه «اله» به عنوان مادر دو فرزند سیاهپوست به نام های جکسون ۶ ساله و آگوست ۲ ساله گفت: این بچه ها را به فرزندی پذیرفته و با همکاری مادرش از آن ها مراقبت می کند.

ترون افزود: نمی دانم چطور باید درباره سال پیش که در دوره رییس جمهوری جدید طی شد حرف بزنم، اما نژادپرستی خیلی زنده است و حضور آن خیلی زیادتر از چیزی است که مردم فکر می کنند. نمی توانیم آن را انکار کنیم، باید صدایمان را بلند کنیم.

بازیگر فیلم «بلوند اتمی» گفت: اگر آمریکا برای امنیت فرزندانش جای مناسبی نباشد این کشور را ترک می کند. وی اظهار کرد: در این کشور جا هایی وجود دارد که اگر قرار باشد آنجا کار کنم، نمی توانم. من نمی توانم با فرزندانم به برخی از مناطق آمریکا بروم. این واقعا مشکل آفرین است و با خودم فکر می کنم تنها راه حل رفتن از این کشور است.

این مادر با تکیه بر این که نمی خواهد بچه هایش احساس ناامنی کنند افزود می خواهد آن ها به پیشینه خودشان افتخار کنند.

مهاجرت بازیگر زن معروف از آمریکا به خاطر فرزندانش! + عکسشارلیز ترون ضمن گفتن این که می خواهد آن ها بدانند از کجا آمده اند یادآوری کرد آن ها در عین حال باید بدانند که وضعیت برای آن ها متفاوت با مادرشان است.