فیلم دختران جنجالی موسیقی بیرون می آید + عکس

گروه اسپایس گرلز تصمیم گرفته است داستانشان را از طریق انتشار یک فیلم مستند روایت کند.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
فیلم دختران جنجالی موسیقی بیرون می‌آید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر اساس گزارش روزنامۀ سان گروه اسپایس گرلز که در دهۀ نود میلادی از سرشناس ترین ستارگان موسیقی پاپ بودند به دنبال تولید فیلمی هستند که احتمالا در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. طبق این گزارش ها اعضای این گروه با دیدن فیلم «آنطور که بود» مستندِ لیام گلگر در جشنوارۀ کن امسال تحت تاثیر حرکت او قرار گرفته و تصمیم به این کار گرفته اند.

در چند ماه اخیر شایعات زیادی دربارۀ دوباره به هم پیوستن اعضای این گروه در رسانه ها وجود داشته است. چند روز پیش مِل بی، یکی از اعضای گروه گفته بود که هر ۵ عضو گروه برای یک تور اجراهای زنده به یکدیگر خواهند پیوست اما ویکتوریا بکام، همسر دیوید بکام فوتبالیست مشهور، خبر همکاری مجدد با اعضای اسپایس گرلز را تکذیب کرد. او پیش از این نیز رسانه های مختلف و در پاسخ به احتمال تجدید این همکاری گفته بود که اگر هم گروه دوباره تشکیل شود او همکاری نخواهد کرد.

گروه اسپایس گرلز پیش از این نیز همکاری در پروژۀ سینمایی دیگری را آغاز کرده است. بر اساس گزارش ها اعضای گروه قراردادی را برای یک انیمیشن سوپرهیرویی امضا کرده اند و هر کدام از اعضا صداپیشۀ یکی از قهرمان های این انیمیشن هستند.

فیلم «آنطور که بود» داستان زندگی لیام گلگر را از زمانی که خوانندۀ گروه معروف اوئیسیز بود تا موفقیت های انفرادی اش در سال های اخیر روایت می کند. این فیلم مستند توسط چارلی لایتنینگ کارگردانی شده است.