رقیب جدی برای ملانیا ترامپ در عرصه مد + عکس ها

ملکه رانیا، همسر ملک عبدالله دوم پادشاه اردن مادر چهار فرزند است؛ او دو پسر به نام های حسین و هاشم و دو دختر به نام های إیمان و سلما دارد.

  1. یکشنبه ۳ تیر ۹۷ ساعت ۲۰:۰۰ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
ببینید: رقیب ملانیا ترامپ در مد و زیبایی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از نظر معیارهای زیبایی کامل است. ملکه رانیا سلیقه خوبی هم در پوشیدن لباس و همراه شدن با مُد روز دارد. فعّال اجتماعی و یک زن به شدّت خانواده دوست است.

در حاشیه دیدار ملانیا ترامپ و رانیا عبدالله در سال ۲۰۱۷ میلادی برخی خبرگزاری ها مدّعی شدند که رقابت سختی بین ملانیا ترامپ و رانیا عبدالله برای خوش تیپ تر به نظر رسیدن وجود دارد و هریک از آن دو سعی می کنند تا با لباس و آرایش خود زیباتر از دیگری به چشم بیایند.

170004_927

 در این گزارش با ملکه «رانیا عبدالله» ملقّب به زیباترین بانوی اول جهان و رقیب ملانیا ترامپ در مُد و لباس زیادتر آشنا خواهید شد.

«رانیا فیصل صدقی الیاسین» دختر یک پزشک فلسطینی اهل طولکرم است. او در سال ۱۹۷۰ میلادی در کویت متولد شد.

او یک کارمند ساده بود که در یک ضیافت شام با ملک عبدالله دوم آشنا شد. این آشنایی شش ماه بعد به ازدواج منجر گردید. آن دو در سال ۱۹۹۳ میلادی با هم ازدواج کردند.

170008_900

ملکه رانیا لباس عروسی با طراحی Bruce Oldfield به تن داشت. این لباس طلا دوزی شده و آستین کوتاه بود. لباس عروس وی در تاریخ لباس عروس ملکه های دنیا یک مورد خاص، عجیب و به یادماندنی به حساب می آید.

رانیا به طور رسمی در سن ۲۸ سالگی لقب ملکه را دریافت کرد و کم سن ترین ملکه ی وقت دنیا نام گرفت و نام او در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.

170011_163

در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۹ مجله ی فوربز نام او را در فهرست ۱۰۰ زن قدرتمند جهان ثبت کرد. در سال ۲۰۱۰ زنِ سال شناخته شد و در سال ۲۰۱۱ زیباترین بانوی اول جهان لقب گرفت.

درباره راز جوان ماندن او در سن ۴۸ سالگی به سبک زندگی او اشاره می کنند. رانیا عبدالله صبح خود را با املت، چیپس ذرّت و دانه های خوراکی نرم شده آغاز می کند. این صبحانه یِ مغذی, انرژی زیادی در طول روز به او می دهد. او همچنین روز خود را با یوگا، پیلاتس، کیک بوکسینگ و یا دویدن شروع می کند. وی رژیم غذایی کم قند موسوم بهGlycemic index Diet را دنبال می کند, به همین دلیل نان و پاستا در برنامه ی غذایی او جایی ندارند در عوض حبوبات، پنیر و شکلات تلخ در رژیم غذایی او به وفور خودنمایی می کنند.

الملکة-رانیا-العبدالله1