واکنش بهاره رهنما به درخواست جنجالی شوهرش

بهاره رهنما در مورد نقش متفاوتش در فیلم «آینه بغل» به روزنامه آرمان گفت:در مورد بازی در «آینه بغل»، آقای منوچهر هادی دوست من هستند.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
واکنش بهاره رهنما به درخواست عجیب همسرش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ایشان برای بازی در آن نقش، تماس گرفتند در حالی‎که آن نقش، اصلا نقش خانم نبود و یک چیزی یک روزه پیش آمد که من کار کنم و اصولا دیگر کار این مدلی نخواهم کرد. به عنوان این‎که کسی رفیقم است و بروم کوتاه برایش بازی کنم، بعید می‎دانم، مگر آدمی باشد که من دین فرهنگی به او داشته باشم.

وی افزود: من چند کار در سینما دارم که هنوز اکران نشده. یکی کار «هشتگ» است ساخته آقای بهبودی‎فر که کمدی خیلی خوبی شده و من و «نیوشا ضیغمی» نقش‎های اصلی را بازی کردیم. در «آقای سانسور» و فیلم کمدی «ترمیناتور» هم بازی کردم. 

در بخشی دیگر از این مصاحبه بهاره رهنما گفت : یک‎بار همسرم اوایل آشنائی‎مان به شوخی به من گفت که اگر آدمی بودم که می‎گفتم تو کار نکن، چه عکس‎العملی داشتی؟ من که شوکه شده بودم و از طرفی نمی دانستم چطور جواب این سوال حیرت انگیز را بدهم ، ناگهان گفتم که کار در سینما و تلویزیون، اهمیت زیادی برای من ندارد اما تئاتر را نمی‎توانم کنار بگذارم.

وی اضافه کرد: کلا در زندگی، تئاتر برایم حکم خط قرمز را دارد. آن‎قدر برایم مهم است که وقتی می‎روم سر کار و می‎بینم فلان دوستم دارد در فضای کار، یک نامردی در حق تئاتر می‎کند یا یک کار غیرمتعهدانه‎ای انجام می‎دهد، حتی روی دوستی‎مان هم ممکن است تاثیر بگذارد. من تئاتر را اندازه پدر و مادرم دوست دارم و می‎توانم بگویم بعد از دخترم پریا، مهم ترین اتفاق زندگی‎ام است.





همرسانی نوشتار: