فریادهای هنرپیشه معروف بعد از طلاق در دادگاه ! + عکس

بازیگر زن که بعد از طلاق درگیر دعوای حقوقی طاقت فرسایی برای گرفتن حق حضانت فرزندانش است و به خاطر ادامه داشتن روند دادگاه قادر نیست بچه ها را با خود به سفرهای کاری اش ببرد به گفته نزدیکانش او به انسان کینه توز و تلخی بدل شده است.

  1. ۵ ماه،۲ هفته قبل
فریادهای خانم بازیگر بعد از طلاق در دادگاه!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همچنین گفته می شود که لورا واسر، وکیل ستاره هالیوودی هم از کارش استعفا داده است و کارها را برای او سخت تر کرده است چون جولی همه چیز را به روش خصمانه پیش می برد.

سخنگوی آنجلینا جولی امروز در رد این ادعاها به خبرنگاران گفته است که دعوای حقوقی حضانت ۶ فرزند این زوج در حال وارد شدن به مرحله جدیدی است و خانم لورا واسر هم در این مراحل در کنار آنجلینا جولی خواهد بود. مشکلات بین این دو نفر حقیقت ندارد. البته خانم جولی در حال استخدام وکیل دیگری است ولی این به معنای پایان کار با وکیل قبلی نیست.

روز گذشته گزارشی منتشر شده بود که طبق آن دعوای آنجلینا جولی و برد پیت آنقدر زشت و بزرگ شده است که لورا واسر می خواهد پایش را از آن کنار بکشد. جولی ۴۳ ساله کار را بسیار خصمانه پیش می‎برد و از هیچ کاری برای گرفتن حضانت فرزندانش فروگذار نیست.

منبعی نزدیک به برد پیت گفته است که آنجلینا جولی می خواهد هرگونه رابطه برد پیت با فرزندانش را از بین ببرد. او در جلسات دادگاه داد و فریاد راه می اندازد و بسیار پر از خشم و مسئولیت ناپذیر شده است.

فریادهای خانم بازیگر بعد از طلاق در دادگاه!